Як відшукати свій шлях у житті

25.03.2020

Як відшукати свій шлях у житті

Життя – складна річ. Кожен повинен скласти маршрут свого життя саме так, як йому подобається, і так, як він хотів би його пройти.

Для різних людей пріоритетом у виборі свого життєвого шляху є різні речі. Для когось це може бути робота. Робота, про яку людина мріяла з самого дитинства, чи робота, яка приносить неймовірне задоволення. Наприклад, Марія Кюрі, відомий фізик та хімік, яка отримала дві Нобелівські премії у цих галузях науки, стала першою жінкою-науковцем, що була удостоєна такої нагороди. Вона була, ніби залежною від своєї роботи, віддавала їй усі свої сили та натхнення. Марія обрала своєю метою і своїм життєвим шляхом саме наукову діяльність, роботу. Але в той же час вона була вірною дружиною, люблячою матір`ю, мала дві доньки, одна з яких також отримала Нобелівську премію. Навіть у складні часи вона підтримувала свого чоловіка, допомагала йому в усьому. Я вважаю, що Марія Кюрі є прикладом людини, яка знайшла своє призначення, правильно обрала свій життєвий шлях і цілеспрямовано прямувала ним.

Також, особисто для мене прикладом людини, яка обрала свій життєвий шлях, є моя бабуся. Вона з ранніх років почала працювати, працювала тяжко і без відпочинку. Потім створила свою сім`ю, народила трьох дітей, стала люблячою матір`ю. Незважаючи на деякі “вибрики” мого дідуся, бабуся ніколи його не покидала, а , навпаки, намагалася допомогти і зрозуміти. Моя бабусенька є для мене прикладом людини, яка обрала свій життєвий шлях, спрямований на створення міцної та дружньої родини, і я хочу бути схожою на неї.

Визначитися з вибором життєвого шляху непросто. Але це потрібно зробити. І зробити свій вибір треба на користь  того, що подобається саме тобі, і що буде  важливим та потрібним саме для тебе. Бо ти повинен  прожити своє життя, насолоджуючись кожною його хвилиною і ніколи не шкодувати про своє рішення.

Вікторія СКИПА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Луганська область

переглядів: 20

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *