Як у нашій школі обирали президента

22.11.2019

Як у нашій школі обирали президента

26 вересня зібралися 8-мі, 9-ті, 10-ті та 11-ті класи, щоб обрати президента Сонячної республіки нашої школи. Усього було присутньо 106 учнів. Планувалося розглянути два питання: звіт роботи парламенту “Сонячної республіки” за минулий навчальний рік та вибір президента шкільної республіки та нового парламенту.

Конференція почалася з подяки за найбільші внески, які були зареєстровані на акції “Макулатуринг” На сцену вийшли учень 1-Б класу Клименков Іван, який приніс до школи 70 кг, учень 3-Б класу Глушко Назар, що зробив внесок у розмірі 100 кг, учениця 5-А класу Глушко Уляна, яка також принесла 100 кг, учень 8-А Рибак Ігор, який побив усі рекорди, принісши 1 тону паперу. Завдяки нашим чемпіонам ми працюємо на новій апаратурі.

За минулий рік у нашій школі було багато конкурсів, змагань та фестивалів, які були гарно проведені, а саме: Свято першого дзвоника, олімпійський тиждень, фестиваль “Казкова осінь”, Веселі старти, свято “День вчителя”, “Україна — держава козацька”, “День святого Миколая”, Олімпійське лелеченя, День Європи, акція “Одягнемо школу у вишиванку”. Також ми всі були учасниками акції “Від серця до серця”, яка проходила у квітні. Тоді ми зібрали 5700 гривень на допомогу у лікуванні нашого учня. Сьогодні закінчилась акція по збору на лікування хворих дітей шкіл нашого міста, завдяки якій ми зібрали суму у розмірі 1575 гривень.

Також грамоти отримали активні учасниці програми “Вектор успіху” за підтримкою германської фірми “Арчи нова” Отковіч Лілія, Коробкою Анастасія, Панаріну Валерія, крім того вони члени міської ради старшокласників.

Перейдемо до другого питання — вибір нового президента та ради. Ті кандидати, які не отримають пост президента, займуть місця в раді за кількістю голосів.

 У лічильну комісію одноголосно було обрано Панаріну Валерію, Максим Гайдаржи і Юлія Мичік.

Першою виступила Жарун Дар’я. Її зустріли бурхливими оплесками та гаслами. Передвиборна компанія Дар’ї вразила усіх. Вона запропонувала обмін знаннями між старшими та молодшими класами, що допоможе відновити взаємодопомогу між учнями та укріпити повагу до старших. Головною ідеєю її програми є єднання усіх школярів в одну єдину сім’ю.

Другою виступила Король Катерина учениця 9-А класу, яка також зірвала шквал оплесків. Вона здивувала всіх своєю серйозністю та підготовленістю до посту президента. Вона хоче зробити шкільне життя різноманітним та яскравим, розширити асортимент у шкільній їдальні, щоб в усьому панував порядок, щоб було безпечно і комфортно знаходитися в навчальному закладі.

Останнім кандидатом була учениця 9-Б класу Отковіч Лілія. Вже 2 роки вона входить до ради Сонячної республіки та є старостою свого класу. Вважає школу другим домом, прагне плідної роботи. Пропонує банк ідей, розширення спектру інтелектуальних, творчих гуртків, хоче зберегти існуючі традиції та проводити тематичні тижні.

Почалося бурхливе голосування. За Жарун Дар’ю проголосували 52 людини, проти — лише 1, за Катерина Король — 10, а за Отковіч Лілію — 16, утрималися 27 учнів. Жарун Дар’я перемогла і її щаслива посмішка освітила усю залу. Навіть коли конференція закінчилася, ніхто не хотів розходитися і всі спокійно сиділи на місцях. Щодо нас чекає під час її “правління”? Які зміни стануться вже завтра? Все це дізнаємося лише з часом.

Олександра ПРОДАН,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Торецьк, Донецька область

переглядів: 82

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *