Як школярі заробляють на канікулах?

13.08.2019

Як школярі заробляють на канікулах?

Погодьтесь , що гроші сьогодні відіграють провідну роль в нашому житті. А літо – це час , коли навіть школяр може заробити їх.

Але як та де заробляють школярі ?

  1. Мабуть, найпопулярніший та найлегший спосіб – це роздача брошур . Робота не надто важка. Графік – працюй, коли зручно. Але й платять , як правило , не надто багато.
  2. Цікавий варіант для школяра – бариста. Це вже більш стабільний дохід. Але й навичок тут потрібно більше . Найголовніше – усвідомлення відповідальності , що на тебе покладається. До речі , мені цей варіант подобається найбільше.
  3. Робота онлайн. Особливо популярним є заробіток в соціальній мережі Instagram. Зокрема, можна влаштуватися помічником Insta-блогера, та відповідати на різні пропозиції та повідомлення.

  4. Часто підлітки влаштовуються офіціантами. За моїми спостереженнями – це не найлегший вибір . Цілий день «на ногах» та й платять не надто добре.

Загалом, підліток може влаштуватись будь-куди. Проте варто пам’ятати , що в неповнолітніх повинен бути скорочений робочий день . Про що , на жаль , іноді забувають роботодавці.

Також слід звернути увагу на те , що підлітками часто недобросовісно користуються : платять занадто мало. Якщо взагалі платять. Справа в тому , що школярі погоджуються на роботу , не укладаючи угоди та не знаючи справжню ціну своєї праці. Це потім приводить до небажаних наслідків. Будьте обережні!

Це чудово , коли дитина хоче допомогти своїм батькам матеріально. Прикро , що цим користуються злі люди.

Яна ШУЛЯК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Житомирська область

переглядів: 207

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *