Як отримати відповідь від Діда Мороза?

12.01.2020

Як отримати відповідь від Діда Мороза?

Щороку мільйони дітей і дорослих з усього світу пишуть листи Діду Морозу. Більшість з них отримують відповіді (не записки від родичів, а справжнісінькі конверти від зимового чарівника). Отакі дива! Кожен з вас також може спробувати, треба всього лише відправити свої бажання за однією з поданих нижче адрес.

Новорічна поштова резиденція в Києві

Резиденція приймає листи, до речі, тільки справжні паперові конверти з марками, адресовані будь-яким героям: Святому Миколаю, Діду Морозу, Санта Клаусу. Кожна дитина, яка напише листа, гарантовано отримає відповідь, найцікавіші потраплять на сторінку Новорічної поштової резиденції у Facebook. Автори найкреативніших листів матимуть змогу отримати подарунки від партнера Укрпошти – компанії UGEARS.

Резиденція працюватиме до 8 січня, листи надсилати за адресою:

Новорічна Поштова Резиденція

Вул. Хрещатик 2

М. Київ

01001

Офіційна всесвітня резиденція Санта Клауса

Усім відомо, що Мороз мешкає в Лапландії, тож і не дивно, що саме там, за полярним колом, розташована Офіційна всесвітня резиденція Санта Клауса. Вона працює цілий рік, тому не обов’язково чекати новорічних і різдвяних свят, пишіть хоч улітку.

Дідусю можна надіслати як звичайного листа, так і електронного. Звичайно, що усім відповідь надіслати неможливо, адже кожного року сюди надходить більше мільйона послань з усіх країн земної кулі. Відповідь від Санти гарантована, лише в тому випадку, якщо ви за неї заплатите 8,90 євро (це близько 240 гривень). Тоді надійде лист зі справжньою печаткою північного полярного кола. Послугу можна замовити онлайн за посиланням.

Безкоштовно отримати відповідь можливо, але це малоймовірно. Санта робить все на свій розсуд або за рекомендаціями ельфів, які є його помічниками. До речі, Ельфи – офіційна посада, за яку вони отримують зарплату, вони зазвичай різних національностей, знають кілька мов, тому вони здатні розібрати найрізноманітніші почерки.

Думка, що листи надсилають тільки діти – хибна, значна частина звертань саме від дорослих, які прохають знайти у новому році кохання та створити сім’ю.

Листи, які надходять від Санта Клауса аж ніяк не шаблонні, кожному він бажає того, чого людина найбільше хоче.

Адреса:

Santa Claus Village

Rovaniemi

Finland

96930

Німецька резиденція

На сході Німеччини розташована найстаріша пошта Санти. Люди, які колекціонують відповіді від Клауса, розповідають, що найгарантованіше ви тримаєте відповідь саме звідси, це й не дивно, адже резиденція має аж 9 поштових відділень, та не одного новорічного персонажа: Різдвяний Дід – Вайнахтсман, Різдвяне Дитя – Кристкінд, Святий Миколай, янголи.

Адреса:

An den Weihnachtsmann

Weihnachtspostfiliale

Himelpfort

Deutschland

16798

Головне завдання резиденцій – дарувати свято, принести в простий зимовий день трішки радості і тепла. Тож сміливо беріть аркуш та ручку і пишіть свої бажання, можливо, пощастить?

Іванна РУБАН,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Луганська область

 

переглядів: 172

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *