Як можна бути патріотом, живучи поза межами своєї країни

15.11.2020

У наш час частина людей проживає поза межами своєї держави. Наразі еміграція є всесвітньою проблемою, адже емігранти сумують за своїми рідними та близькими, а найбільше – за Батьківщиною.

Яскравим прикладом може слугувати будь-яка сім’я, яка постраждала під час воєнних дій. Багато людей-патріотів змушені були виїхати за межі свого міста чи своєї країни, через погрози від невідомих людей, які могли обернутися втратою свого здоров’я або здоров’я своїх близьких.

Навіть за кордонами рідного краю ці люди зробили дуже багато добрих справ для своєї Батьківщини, а саме: велику кількість акцій, благодійних марафонів для постраждалих під час антитерористичної операції.

Іншим, не менш доцільним аргументом, стане приклад із біографії письменників, яких висилали за межі рідної країни через те, що вони своєю творчістю хотіли розповісти тодішній владі про проблеми, які турбували людей на той час.

Прикладом може слугувати літературна спадщина Тараса Григоровича Шевченка, який майже в кожному своєму творі писав про тяжку долю селян. У його поетичних доробках завжди поставали проблеми селянства або обвинувачення й образи панів, які не допомагали бідним верствам населення, а тільки використовували їх у власних інтересах. Але Тарас Шевченко навіть у період заслання, не маючи змоги писати й малювати, сумував за Батьківщиною й хотів змінити життя багатьох людей і України на краще. Він ніколи не здавався й не змінював своєї мети й життєвого гасла впродовж усього життя.

Висновком може слугувати те, що завжди потрібно йти до кінця, і як годиться справжньому патріоту – змінювати долю рідного краю на краще.

Ярослав ЛЯШЕНКО,

випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Харківська область

переглядів: 16 527

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *