Як бути щасливою

30.11.2020

Як бути щасливою

«Я хочу бути щасливим, коли виросту!». Чи знайомі вам ці слова? Чи не саме цю фразу у дитинстві говорили ми , видуваючи свічки на торті в свій день народження? Щастя – таємна мрія багатьох людей на нашій планеті. Справжнє щастя.

Щастя. А що це таке? От що значить бути щасливим? Адже це відчуття, яке іноді важко і навіть неможливо передати словами. Це щось всередині, якісь метелики може… От я зараз сиджу за ноутбуком у пледі, набираю букви, жую яблучний штрудель, а поруч тільки-но налите какао у великій чашці із крихітними зефірками. Мені так приємно, що хочеться зупинити час і посидіти так у тиші на самоті , один на один із собою та своїми думками і для мене це щастя саме у цю мить.

Мої друзі щастя сприймають по-іншому. От наприклад для Ніки – це отримати високий бал за роботу, до якої вона так ретельно готувалася. А Єгору достатньо лише банана в руці. Здивовані? Я також, тому спитала чому саме банан і чи правильно я взагалі почула. І таки правильно. Він сказав : «Знаєш, банан схожий на смайлик, він підіймає мені настрій, а ще його так приємно смакувати!»

Коли я виросту, я буду щасливою! Бо мене надихають люди, музика, танці, поезія, спілкування та власні досягнення. Так, згодна, що не завжди щастя залежить від нас, особливо у випадку із здоров’ям та життям рідних тобі людей. Але навіть звичайне «ой, як ти сьогодні гарно виглядаєш!», або «щастить», маленькі ямочки на рожевих щічках дитини чи просто посмішка водія автобусу у знак подяки – здатні неабияк вплинути на тебе і на твої почуття. Просто спробуй помічати це і побачиш, що у нашому світі багато того, чого ми всі так бажаємо – а саме речей, які роблять людей трохи щасливіше. Я буду щасливою , я знаю це! Бо я знаю рецепт для свого щастя. Я роблю і завжди буду робити те, що мені подобається. Це буде щось, що я робитиму будь-коли і байдуже, який це день – понеділок, чи вихідний, чи відпустка, байдуже на годину та втомленість. Саме там я по-справжньому щаслива.

Для всіх щастя різне, і його не купити. Але воно приховане у дрібницях, треба лише трохи ретельніше придивитися. Мрії, теплі обійми, для когось – краплі дощу на вікні чи теплий чай, для когось – посмішка твоєї половинки і звичайнісіньке просте «люблю». Це справжня магія щастя, пам’ятайте це!

Марія ЯКОВЕЦЬ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Дніпро

переглядів: 69

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *