Як бути щасливими: поради для дорослих

19.04.2021

Як бути щасливими: поради для дорослих

Чи часто ви радієте сонячним промінчикам, що граються зранку на вашому обличчі? Вам приносить щастя музика дощу за вікном? Чи втішають вас такі прості, здавалося б, речі? Що б ви не відповіли, пам’ятайте, що насправді щастя завжди поруч. Можливо, ви просто ще не зовсім вмієте його помічати. Зараз я спробую навчити вас цьому.

Щонайперше, важливий атрибут успішного, а отже щасливого дня – ранок. Отож, зробіть його веселим. Коли неквапливо прокинетеся, підійдіть до дзеркала і усміхніться. Увімкніть улюблену пісню і потанцюйте. Намагайтеся відчути музику і ні про що не думати. Цей маленький ритуал подарує вам чудовий настрій і потужний заряд енергії.

Протягом робочого дня спробуйте помічати красу у дрібничках. Йдучи на навчання чи роботу, підніміть очі до неба і насолодіться чудернацькими хмаринками. Погляньте, як з’являються у клумбах перші весняні квіти. Подивіться у глибокі блакитні очі перехожого. Ви зрозумієте, що краса поруч. А хіба це не складова щастя?

Не соромтеся робити те, що бажає ваша душа. Хочеться одягнути святковий одяг у буденний день – вперед. Не можете всидіти на місці, коли вуличні музики грають вашу улюблену пісню? Танцюйте. Відчувайте щастя у серці, а не погляди інших на собі.

Беріть приклад із дітей. Погляньте, які вони радісні і безтурботні. Їм не потрібні гроші, популярність і слава, аби бути щасливими. Тому залиште на мить буденні справи і відчуйте себе дитиною. Наприклад, подивіться мультфільм, який полюбляли, коли були малими.

Намагайтеся дарувати людям добро. “Найкращий спосіб підняти собі настрій – це спробувати ощасливити когось іншого”, – запевняв із цього приводу Марк Твен. Усміхніться колезі, з яким учора трохи посперечалися, зробіть комплімент товаришу і побажайте вдалого дня продавцю. Даруйте людям радість і вона повернеться вам устократ.

Перед сном пригадайте приємні моменти дня, які зробили вас щасливішими. А щоб краще осягнути цю кількість, запишіть їх на папері чи у замітках телефону. І тоді ви зрозумієте, що радісних митей було дійсно багато. А саме із таких простих, здавалося, моментів будується наше щастя.

Якщо ці правила ввійдуть вам у звичку, результат не забариться. Ви перестанете чекати на щастя і навчитеся помічати його поруч. Тому, вперед у радісне майбутнє!

Марія ЛИСЮК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 118

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *