Як бути щасливими: поради для дорослих

16.09.2020

Як бути щасливими: поради для дорослих

Щастя не знаходять його створюють

Ельчин Сафарлі

Щастя – це стан розуму, зокрема це стан “благополуччя і  задоволеності”. Довгострокове почуття задоволеності життям найбільше відчувається, коли ми маємо емоцію радості тут і зараз. І ми досягаємо цього крок за кроком щодня, щоб бути щасливими.

Деякі люди, коли чують слово «щастя», вважають, що воно говорить про емоції, такі як задоволення або радість. Для них це те, що вони відчувають тут і зараз.

Не секрет що для кожного рецепт як стати щасливим- свій проте  є загальні поради, які допоможуть вам у цьому.

  1. Зробіть щастя вашим вибором, який ви робите кожен день. Щастя не є результати поточних обставин, навпаки щастя – це вибір, ми самі визначаємо, що приносить нам радість, і можемо цим користуватися.
  2. Зосередьтеся на хорошому, у нашому житті завжди є щось гарне: ми живі, здорові, у нас є сім’я і друзі, можливість займатися улюбленою роботою. Це означає, що в нашому житті є добро, на якому ми можемо зосередитися.
  3. Припиніть порівнювати себе з іншими людьми. Живіть власним життя і створюйте його таким, як вам подобається.
  4. Не варто витрачати своє життя на не потрібні матеріальні речі. Майно необхідне для життя, але ми часто змішуємо споживацтво з часом,  грошима, енергію і зосереджувалося на пошуку і накопичені того, що нам не потрібно.
  5. Будьте присутніми у ваших стосунках. Дослідження показує, що близькі стосунки, більше ніж гроші чи слава,  роблять людей щасливими протягом усього життя.
  6. Розвивайте здорові звички. Вони підвищують якість і тривалість життя.

– Проводьте більше часу на вулиці;

– Займайтеся спортом;

-Практикуйте здорове харчування;

-Кидайте курити;

– Висипайтеся

  1. Найефективніший шлях до тривалого щастя і задоволення – це не тільки зважати на свої інтереси, а й на інтереси інших. Коли ми відволікаємося від самих себе, ми живемо більш значущим, значним щасливим життям.

Отже потрібно радіти кожному дню, кожній миті в житті, радіти тому що ми є,наші батьки живі та здорові, наші найближчі та найкращі люди в житті люблять нас і готові дарувати посмішку кожної хвилини. Щастя поруч лиш потрібно озирнутися, адже “людина народжена для щастя як птах для польоту”.

Юлія ПАВЛЮК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Івано-Франківська область

 

переглядів: 57

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *