Як бути щасливими: поради для дорослих

22.11.2019

Як бути щасливими: поради для дорослих

Щоб бути щасливим, треба всього лише… — всі люди замислюються, а філософи “ламають” собі голови роздумуючи над цим головним питанням людства. А я скажу, що для щастя треба лише три речі: різнобарвні відчуття,добрі люди та чудові емоції. Оточіть себе цим і будьте щасливі.

Є багато факторів для щастя, про які ви навіть можете не знати. Кожен день робіть всього сім речей, і побачите, що життя може мати безліч кольорів.

 1. Займайся улюбленою справою.

  Як казав Генрі Форд: “Найкраща робота — це високооплачуване хобі” Подобається навчати, тоді чому сидиш у сірому офісі? Любиш співати, чому працюєш офіціантом? Колекціонуєш марки, тоді працюй на пошті (якщо хочеш). Хто тобі забороняє займатися улюбленою справою?!

 1. Бережи довкілля.

  “Це ж так тяжко донести папірець до смітника, краще викину тут. Хтось інший прибере.” Ні! Інших не буде, зараз є лише ти та цей папірець, і смітник за кутком. Інший не підбере, бо бачить що робиш ти, і зробить те саме. Почни з себе!

3. Посміхайся.

Посмішка дарує радість. Посміхнися продавчині, і вона стане добрішою, а як ще щось добре їй сказати… А ще, твоя посмішка не тільки радує близьких і знайомих, а й злить ворогів. Пам’ятай про це.

4. Роби те, що хочеш (якщо це не протизаконно).

Ніхто не може заборонити тобі робити те, що тебе радує. Хочеш морозиво – купи. Хочеш відпочити – ти маєш на це право. Не думай що про тебе подумають. Це твоє життя і воно одне.

 1. Помічай дрібниці та радій ним.

  Тобі подобається новий манікюр твоєї колеги – скажи їй про це. І у тебе настрій покращиться, і у колеги. Наше життя складається саме з таких маленьких дрібничок.

 1. Насолоджуйся кожним моментом.

  Кожна мить нашого життя неповторна. Та радість, що була вчора, не повториться, але ж буде нова. Треба насолоджуватися сьогодні й не відкладати радість на завтра.

 1. Мрій сам/сама та надихай інших.

  Перед тим як заснути, подумай що сталося сьогодні, а потім, чого ти хочеш завтра. Мріючи, ми розвиваємо нашу фантазію і життя стає яскравішим. Надихни тих, хто здався своїми мріями, можливо, хтось знайде в цьому ціль і буде йти до неї.

Ось і все. Легко? Просто полюби життя, а щастя прийде з ним. Та пам’ятай, що життя складається як з доброго, так і з поганого. Але все мине і буде інше.

І наостанок маленькі поради: — Слухай улюблену музику/пісні кожен день; — Вір у себе та інших; — Надійся на краще, та будь готовий/готова до всього.

Все в тебе буде добре!

Вероніка МАЗУР,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Харківська область

переглядів: 67

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *