Як бути щасливими: поради для дорослих

29.07.2020

Як бути щасливими: поради для дорослих

У кожної людини в житті, зважаючи на певні обставини, або ж навіть незалежно від них виникає відчуття загубленості, недосконалості, відчаю. В такі моменти вона втрачає себе. Людина не може насолоджуватися життям, не відчуває простого людського щастя, проте навіть з такої ситуації обов’язково має бути вихід, і він є. «Тоді, – запитаєте ви, – що робити?» Звичайно, кожна людина окрема особистість, алеє кілька універсальних правил, дотримуючись яких, ви зможете повністю насолодитися черговим прожитим днем.

Спершу почнемо з найпростішого – більше говоріть із сім’єю, адже саме вона допоможе забути вам про відчуття загубленості та дасть вам зрозуміти, що у цьому великому, подеколи і жорстокому світі ви не одні. Саме завдяки своїй родині багато людей добивалося значного успіху, адже навіть коли все проти тебе, найрідніші люди готові пожертвувати усім, щоб вселити у тебе надію. Наступним кроком може стати зустріч із друзями, яка завжди відкладалася через брак вільного часу. Вони стануть підтримкою, опорою, розрадником. Недаремно говорять, що людина без друзів – ніхто. Зберіться у вечері, виговоріться про проблеми, і вже наступного ранку ви відчуєте, що позбулися тягара, який не давав рухатися далі. По-третє – не бійтеся потішити себе новою покупкою, чи походом у ресторан. Візьміть собі за звичку, навіть звичайну чашку чаю чи кави, асоціювати з маленьким промінчиком сонця у житті, який дарує надію на світле майбутнє.

Психологи стверджують, щоб змінити напрямок своїх думок, потрібно поміняти ставлення до щоденної роботи. Розмірковуйте над звичними для вас речами нестандартним чином. Тоді такий спосіб щось виконувати не тільки вбереже вас від нещадної рутини, але й подарує можливість розвинути своє креативне мислення. Наприклад, миючи посуд, не відволікайтеся на механічні дії, а краще зверніть увагу на струмінь води, на його шум, чи брязкіт столового приладдя. І так кожного разу, роблячи щось банальне, задумуйтесь про те, яке значення несе та чи інша дія, і коли це ввійде у звичку, можна буде помітити, що ваш погляд на світ зміниться, а речі , побачені під іншим кутом, принесуть у ваше життя цікаві зауваження та ідеї.

Цей твір був би незавершеним, якщо б я не згадала одну з найважливіших, проте найважчих порад – задоволення від того, що маєш. Людина по своїй природі весь час прагне досягти більшого. Навчіться задовольнятися тим, чим маєш, адже якщо подивитися на сиріт, тяжкохворих, можна зрозуміти, що доля не така жорстока до тебе, як здавалося. Навчіться дякувати за те, що у вас є, адже будь-якої секунди абсолютно все може зникнути, саме тому живіть, і будьте щасливими.

Марія ГРИЖАК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Івано-Франківська область

переглядів: 83

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *