Як бути щасливими: поради для дорослих

23.06.2020

Кожна людина, в тому числі й доросла, прагне наповнювати своє життя яскравими фарбами та бути щасливою. Для когось щастя – це нова квартира в центрі міста, для інших – модна та надзвичайно дорога машина. Втім, що насправді означає термін «щастя», та які цінності розкриває це поняття?

Доволі часто ми зустрічаємо людей, які переповнені радісними емоціями. Якщо їх запитати, чому вони радісні, їх відповідь може бути: «Сьогодні я придбала таку і таку річ, я така щаслива!», або «Сьогодні мені подарували такий і такий подарунок, я просто найщасливіша людині в світі!» Але є не менша кількість людей, які можуть сказати: «Цього дня я прокинувся з хорошим настроєм, я можу бачити цей прекрасний світ та чути неймовірний пташиний спів, я ніби відчуваю приємні нотки радощів!» Нерідко такі різні відповіді дають люди однакового віку. Чому ж їхні думки різняться?

По-перше, кожен із нас має різні життєві цінності. Наприклад, особа, яка володіє великою кількістю грошей, вважає, що вони допоможуть реалізувати їй свої бажання та досягти поставлених цілей. А людина, яка їх не має, вважатиме, що зможе досягти свого за допомогою того, що має змогу ходити, чути, говорити, бачити та розуміти. Щодо мене, то я б вибрала другий варіант, оскільки гроші мають властивість закінчуватись, і коли людина втрачає свої щедроти, вона стає нецікавою суспільству. Адже коли в тебе купа грошей, то не ти керуєш грішми, а вони тобою. Тому порада для дорослих: завжди сподівайтесь на свої можливості, а не на можливості капіталів. Тому що гроші – це лише тимчасова розкіш, яка в результаті не дасть бажаного ефекту. А от можливості людини – це щось більше, ніж фінанси. Таким чином, ви, дорослі, повинні довести, що не багатства роблять людину щасливою, а тільки її можливості, які згодом дають смак такої насолоди, як раювання.

По-друге, скільки б вам не було років, завжди прагніть до кращого. Адже коли людина має лише одну або дві життєві цілі, вона втрачає яскраві барви життя, а через це марнує найголовніше чуття – задоволення від свого існування. Однак, коли ваші цілі перевищують більшу кількість ніж 10, я з переконаністю можу сказати, що слово “успіх” буде супроводжувати вас все життя. Ваше буття буде наповнене роботою та зусиллями, які згодом принесуть утіху, а потім бажане почуття-щастя. Того, старші, тримайте вказівку: завжди прагніть до кращого, тому що вдосконалення своїх цілей, це, перш за все, вдосконалення себе, що, звичайно, зробить вас щасливими.

Але, чи насправді бути радісним можна лише тоді, коли ти чогось досягаєш? Мабуть, що ні, і я цілком згідна з вашою думкою. Чому ми та дорослі втішаємо себе тільки у той час, коли у нашому житті стається приємна подія, а коли життя підносить негаразди, ми одразу ж засмучуємось? Скоріш за все тому, що ще не настав час усвідомити те, що недоладності-це не звернення з правильного шляху, а навпаки-напрямлення на правильну дорогу. Вони показують нам наші недоліки, помилки, які безумовно, можна виправити. Щастя без помилок- це не щастя, бо не існує конкретного пункту, який говорить про те, що якщо у вашому житті були деякі упущення, ви аж ніяк не можете бути щасливими. Отже, дорослі, ловіть настанову: якщо у вашому житті стались помилки, радійте ним, вони дають шанс переосмислити та збагнути певні речі, які заважали вам відчути прекрасні емоції від радості та блаженства. В додаток хочу сказати про один дієвий лайфхак: робіть висновки про певні речі та зважуйте їх за допомогою помилок інших персон. Це таке собі попередження про можливі неточності у вашому житті, але яких можна легко запобігти.

І, мабуть, найголовніше-цінування всіх речей, які в вас є. Дах над головою, їжа для життєздатності, джерела інформації для вдосконалення, невже ці пункти не можуть стати приводами для щастя? Все залежить тільки від вас, навіть якщо вам 55 і ви розумієте, що втрачаєте сенс життя, час оговтатись! Час знаходити щастя в найменших дрібничках, а далі поступово саме життя буде підносити для вас приємні новини, які, без сумніву, змусять вас стати прекрасними. Внаслідок цього, дорослі, щастя-це не раптове почуття, за нього потрібно боротися…боротися із самим собою, аби зрозуміти, що насправді для вас означає це філософське поняття, яке кожна людина розуміє по-своєму.

Валерія ЧУБІРКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Закарпатська область

переглядів: 200

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *