Як бути щасливими: поради для дорослих

23.01.2020

Як бути щасливими: поради для дорослих

Щастя… Ви коли-небудь міркували про те, що ж таке насправді так зване «щастя» і чому всі так відчайдушно намагаються знайти те саме «щастя», в чому сенс?

У школі нас навчають, що до будь-якого слова можна добрати визначення, а до будь-якого терміну можна знайти формулу. Але в дорослому житті не завжди є відповіді на всі запитання. До терміну «щастя» не можна знайти певного визначення, як і до «кохання», наприклад. Напевне, до цих слів не можна знайти визначень саме тому, що це не загальні поняття. Для кожної людини у всьому світі є певна, якщо так можна сказати, формула щастя.

Для кожної людини є своє визначення того самого потаємного щастя. Для когось це може бути сімейне тепло. Для іншого – гарна робота – вже щастя. Всі ми різні, і тому визначення щастя залежить від наших пріоритетів, поглядів на життя, ставлення до різних ситуацій, матеріального і духовного стану, і багато чого ще. Ми часто не помічаємо та не розуміємо моменту відчуття щастя через швидкий плин часу. Але є така гарна вправа: кожного дня, засинаючи, спробуйте згадувати, що було гарного у минулому дні. Спочатку, як ви тільки почнете практикувати таку звичку, вам важко буде згадати все, що відбулося добре та позитивне, але трішки пізніше, як все добренько проаналізуєте, ви знайдете може й не багато, але обов’язково щось гарне, я впевнена. Це один із найважливіших «ритуалів» дійсно щасливої людини. Такий прийом, як згадування добрих речей та подій минулого дня – гарна можливість навчитися помічати більше гарного, важливого, цінного, і менше поганого.

І ще один секрет щасливої людини – помічати «маленькі» речі. Це може бути комплімент, гарна погода, пісня, ваш улюблений светр тощо. Тобто, помічаючи маленькі, незначущі речі, ви менше концентруєтесь на поганому, і відповідно, більш помічаєте прекрасного навколо, від малого до більшого. Не марно кажуть, що щастя всередині нас самих, в нашій голові, думках… а це допомагає в становленні щасливої особистості.

Але, як на мою думку, щоб бути дійсно щасливим, мало помічати хороші речі. Треба і правильно мислити! Правильні думки – це саме те, що повинно бути в людині, яка шукає баланс. Думки повинні бути не тільки правильні, але й позитивні. Наприклад, коли Ви засинаєте, згадали все, що було гарного, а потім дайте установку у себе в голові, що завтра у Вас буде гарний день, наповнений тільки хорошими людьми, гарними подіями, щасливими випадками. А вранці, коли прокинетесь, знов налаштуйте себе на гарний день, повний сил і енергії, позитива. Подивіться у дзеркало, скажіть, що Ви гарна (гарний), скажіть, що все буде добре. Налаштовувати себе на правильний шлях – одна із найголовніших складових щастя. Тому я гадаю, що ця порада дійсно буде для Вас корисною, щось змінить у Вашій підсвідомості, а відтак – зробить Ваше життя кращим.

Ну і остання порада, яка допоможе тим, хто ну ніяк не може, навіть, використовуючи вищезазначені пункти, знайти щасливий баланс у житті. Так влаштована людина, що навіть коли ми перебуваємо у гарній атмосфері, з хорошими людьми, все спокійно, добре, ми все ж одно думаємо: «Треба ще щось встигнути зробити, треба те, треба се…». А тому не можемо повноцінно насолодитися моментом. Спробуйте «викинути» з голови усі думки, що заважають, турбують. Після цього, треба просто спробувати залишитись у теперішньому часі, як то кажуть «бути в моменті». На хвилинку відпустіть те, що Вас хвилює, спричиняє переживання. Саме коли Ви абстрагуєтесь від зайвих думок та зможете бути «тут і зараз», отримати повні та багатогранні відчуття приємного оточення – зрозумієте що щастя навкруги Вас, і не таке примарне, як то постійно нам здається.

Якщо Ви спробуєте користуватись вказаними порадами, а можливо, здобудете і свої власні знахідки на шляху до отримання щастя, то я впевнена, Ви дійсно зможете стати щасливою людиною. Але пам’ятайте, що це не легкий шлях, його не можна так просто знайти, тому запасіться терпінням і наполегливістю. Люди шукають щастя роками, і, на жаль, не завжди та не всі знаходять. Тому, як я вважаю, треба починати пізнавати щастя потроху, малими кроками: виховувати в собі корисні звички, працювати над позитивним мисленням, набувати досвіду, щоб дійсно зрозуміти, що для Вас є щастя і як бути щасливим завжди.

Марія ВАСИЛЬЄВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Луганська область

переглядів: 194

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *