Як бути щасливими: поради для дорослих

13.01.2020

Як бути щасливими: поради для дорослих

Важко уявити яка ж неосяжно велика наша планета Земля. Ненька, на якій жили наші предки і будуть жити наші нащадки. Сьогодні, за підрахунками ООН, на Землі живуть 7,7 мільярда людей. Кожна з цих осіб є неповторною особистістю, не схожою на інших. Ми різні за зовнішністю, відрізняємося внутрішнім світом, маємо несхожі пріоритети, цілі і моральні норми у житті. Але все ж таки є те, що обєднує нас – потреба відчувати щастя. Кожен із нас, незважаючи на колір шкіри, стать чи віросповідання, прагне відчувати щастя. Що ж таке щастя? За формулюванням учених, щастя – це психоемоційний стан цілковитого задоволення життям, відчуття безмежної радості. Говорячи простіше, почуття щастя можна описати як стан задоволення життям, досягнення гармонії з своїм внутрішнім світом, чи просто слово «радість».

Щастя для кожної людини полягає в різних речах. Комусь приносить це почуття прогулянка з друзями, а комусь – перегляд фільму наодинці. Для когось щастя мати велику здорову родину, а хтось хоче придбати з десяток елітних автомобілів. Комусь вистачить смачного обіду, а хтось захоче купити ще більший маєток для того, щоб відчути себе щасливим.

Хто ж на планеті найщасливіші? Звісно, це діти! Дитинство – період, коли ми бачимо щастя у кожній дрібничці, а світ навколо нас яскравий і різнокольоровий. Красива квітка, нова машинка, улюблений мультфільм – усе це причини для щастя у дітлахів. Для дорослої людини не властиво бачити радість у кожному предметі, бо їй це здається сірим, буденним і не цікавим. Давайте я вгадаю, ви, дорослі, думаєте приблизно так: «Як можна радіти цій клумбі з квітами, я її бачу кожен день. Вона мені набридла…». А дитина буде захоплюватися красою цих самих рослин просто так, без причини. Ці квіти розквітають, пахнуть, радують око. Невже цього замало, щоб принести щастя? Дорослим необхідно взяти декілька уроків у малечі, щоб вміти зробити своє життя по справжньому щасливим. У нас, дітей, є три прості правила, які допомагають нам бути завжди радісними.

  • По-перше, необхідно навчитися дарувати щастя іншим. Це дуже просто: допомогти бабусі перейти дорогу, прийти на поміч мамі у приготуванні вечері чи підказати молодшому брату як правильно розфарбовувати веселку. Правда ж легко? А який шалений заряд енергії ти отримуєш дивлячись у очі, сповнені подяки за допомогу. Рівень щастя у душі зашкалює!

  • По-друге, треба завжди бути на хороший хвилі, тобто не думати про погане. Налаштовуйтесь на хвилі радості, тоді вони неодмінно віднесуть вас у «море щастя»!

  • По-третє, навчіться бачити щастя у кожній дрібниці. Це найголовніше правило на шляху до отримання щастя. Сонце, що заходить, зелененька травичка, грайливий песик, улюблена телепередача, в школі отримав хорошу оцінку – хіба це не приводи для того, щоб щиро усміхнутися і сказати: «Я по-справжньому щасливий!».

Таким чином, сьогодні я привідкрила завісу таємниць дитячого світу, розказавши завдяки чому діти завжди у піднесеному настрої. Це були три не складні у виконанні правила, разом дотримуючись яких ми зможемо ощасливити кожного на цій планеті! Щастя – поняття дуже складне, неосяжне до кінця жодному з нас. Але одне я знаю точно – любіть і поважайте себе і оточуючих, це додає натхнення, дозволяє відчути гармонію в душі та таке бажане всіма нами щастя!

Анастасія ЧИЛІБІЙСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Одеська область

переглядів: 195

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *