Як бути щасливим/щасливою: поради для дорослих

09.10.2019

Як бути щасливим/щасливою: поради для дорослих

Якщо ви хочете вести щасливе життя,

ви повинні бути прив’язані до мети,

а не до людей або до речей”

Альберт Ейнштейн

На мою думку, слово ”щастя” кожен розуміє по-своєму. Це залежить від того, як людина дивиться на своє життя. Для деяких людей щастям є гроші, придбання нового автомобіля, квартири або чогось іншого. Для інших – родина, коли завжди поруч є близькі люди та підтримка. Кожен із нас будує свій шлях сам, і як ми його побудуємо – таке щастя і отримаємо. Життя проходить дуже швидко, тому ми маємо не тільки працювати, а й насолоджуватися ним. Бути щасливим – значить жити.

Іноді можна зустріти нещасних людей. І причини, чому вони не задоволені своїм життям, можуть бути різними. Комусь не подобається своя нудна робота, у інших проблеми в стосунках з близькими людьми, фінансові труднощі, захворювання. Також є інший тип людей. На вигляд, здавалося б, успішна людина, все у неї є – хороша робота, сім’я, можливість ні в чому собі не відмовляти. Але на жаль, багато з виду успішних людей щасливими себе не вважають. Вони часто скаржаться на своє життя, їх постійно щось не влаштовує, вони роблять з усього трагедію. Так відбувається, тому що людина не розібралась в собі, в своїх цілях та бажаннях. Коли чітко визначаєшся, чого ти хочеш насправді, можна стати щасливим. Дуже часто люди не цінують те, що мають. Вони не помічають свого щастя у дрібницях.

По-перше для того, щоб бути щасливим, я б порадила дорослим знайти таку роботу, яка буде їм до душі, якою вони будуть жити. Коли людина працює на роботі, яка їй не подобається, вона працює не від душі. По-друге, знайти людину, яка завжди буде поруч. Як би погано не було, завжди знайдуться люди, які підштовхнуть вперед, щоб йти по життю далі. По-третє, потрібно любити себе і поважати. Людям із заниженою самооцінкою важко сказати, що вони щасливі. Життя одне, чому б його не прожити щасливо?

Щастя всюди. Робіть щасливими інших, тоді щастя прийде і до вас!

Альона ВАРЕНИК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Добропілля, Донецька область

переглядів: 307

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *