Всі звикли бачити лише обгортку, але що під нею?

16.09.2020

Всі звикли бачити лише обгортку, але що під нею?

Ми звикли бачити лиш зовнішній вигляд, неважливо людина це чи річ. При покупці чогось ми одразу дивимось на його вигляд, і навіть не задумуємось, що якщо на вигляд ця річ  не зовсім гарна, натомість вона може виявитися кориснішою і зручнішою, ніж інша, гарніша. Якби ж це було лише з речами, але, на жаль, і щодо людей ми робимо теж такі суворі висновки.  Дивлячись на успішних людей, більшість чомусь цікавить лише одне питання: чому він має, а я ні? Люди звикли думати, що успішним, самодостатнім людям все падає з неба, але ж ні, за зовнішнім успіхом ховається важка праця, недоспані ночі… Насправді успішні люди не мають часу бити байдики, обговорювати чутки, чи просто комусь заздрити. Якби вони заздрили комусь, то б вони не були тими, ким вони є. Отак само з заздрісниками, не розумію сенсу заздрити, адже це нічого не змінить. Якщо людина добилась всього сама, то чому просто не порадіти і сказати собі: «я теж буду змінюватись, працювати над собою, щоб бути теж успішним».

Та ж ситуація відбувається в школах, відчула це на собі. Завжди дивувалась фразі: «Розумних людей ніхто не любить». Але це справді так і є, тому що будучи 9 років відмінницею, відчула на собі всю тяжкість цих слів. Не можу сказати, що мені та і всім, хто прагне вчитись, легко, скоріш навпаки. Коли ти постійно щось вчиш, читаєш, розумово розвиваєшся, знову ж таки цього ніхто не бачить, окрім лише оцінки. Часто можеш чути на свою адресу: «Хай відповідає Іра, вона ж краще знає», або « Чому їй така оцінка» і ти просто мовчиш, тому що тебе їм не зрозуміти. Є ж різниця між простим перекладанням   підручників і між вивченням уроків, аби краще засвоїти. Адже завтра урок і потрібно відповідати, бо решта класу, як завжди не читали. Коли у вихідні дні всі сплять, а ти їдеш на олімпіади, тому що ти ж повинен відстояти свою оцінку. Коли ти відстоюєш свою думку, а інші погоджуються з усім, тому що їм байдуже то одразу і вчителі починають тебе м’яко кажучи недолюблювати. І от тут підтвердження того, що розумних ніхто не любить ,адже краще чути лиш від дітей згоду, аніж проти, навіть не розібравшись, чому? В нашому світі важко жити справедливою людиною, бо кожен в усьому шукає лише вигоду , навіть здобуту нечесним шляхом. Мабуть це все залежить від виховання та порядності. Якщо батьки доклали усіх зусиль до твого виховання і ти ростеш людиною з великої літери, то ти поважаєш працю всіх людей, і бачиш не тільки «обгортку».

Отже, хочеться побажати всім тим, хто бачить лише  одну сторону «медалі»: будьте порядними та мудрими. І, врешті-решт, поважаймо працю та думку інших!

Іра РУМИК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Кіровоградська область     

переглядів: 26

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *