Вивчення мов розширює горизонти

21.02.2020

Вивчення мов розширює горизонти

І чужого научайтесь,

І свого не цурайтесь…

Тарас Шевченко

Знання іноземних мов здавна було ознакою освіченості та ерудиції. Проте у наш час це вже не підтвердження статусу, а необхідність, яка виявляється у будь-якій сфері нашого життя.

У кожного з нас є мета – бути успішним. Під цим словом ми розуміємо якісну освіту, високооплачувану роботу, можливість відкривати для себе щось нове й пізнавати світ. Здобуття будь-якої освіти неможливе без володіння принаймні двома мовами. Для студентів, які планують продовжувати навчання за кордоном, ці вимоги зростають. Щоб влаштуватися на хорошу роботу, необхідно знати іноземну мову хоча б не базовому рівні. І, звичайно ж, людина, для якої поїздка в іншу країну чи випадкова зустріч з іноземцем не стає мовною проблемою, є набагато впевненішою в собі.

З власного досвіду можу сказати, що вивчення іноземних мов – це не просто уроки в школі та виконання домашнього завдання. Пізнання чогось нового – це стиль життя та можливість самовдосконалюватися. Для мене вчити інші мови – це дивитися фільми без перекладу, слухати пісні англійською та розуміти їхній зміст, спілкуватися з іноземцями й не відчувати себе ніяково. А ще – перекладати Байрона українською, а Шевченка – англійською, читати поезію в оригіналі та писати свою. Коли є що сказати й бракує слів, можна висловити свої почуття різними мовами.

I’ll be nice and shine today,

Red dress will be just for you.

I’ll be Eliza from your favourite play,

But my play will always continue.

Do you listen my voice? Come back!

I just wanna wait for you…

I have great love and it

Is stronger that your hate.

You’re a reason of my tears,

But I wanna you to know,

It’s nothing, that love is just a pearl…

A play “To Eliza” will always go on.

Марта ЗАЛОГА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Львівська область

переглядів: 88

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *