Вивчення мов розширює горизонти

13.08.2019

Вивчення мов розширює горизонти

Мова – великий дар, котрий подарували людству! Проте кожна нація має свою мову, якою пишається і славиться.

Сьогодні англійська є важливою для всього світу, адже вона є мовою спілкування дипломатів. Якщо ти хочеш поїхати відпочивати за кордон і ти знаєш хоча б розмовну англійську, то тобі буде легко подорожувати, знайомитися з новими людьми і спілкуватися. Так звичайно крім англійської в світі вивчаються ще декілька поширених мов таких, як німецька, французька та китайська з японською.

Якщо розглядати вивчення іноземних мов в Україні, то можна зрозуміти і навіть побачити, як діти не хочуть їх вивчати зі словами: ” Навіщо воно мені потрібно? Я і так можу подорожувати”. Хоча з часом діти починають розуміти всю суть вивчення іноземних мов, але для когось щоб це зрозуміти може минути не тиждень, не місяць і навіть не рік. А починає він це розуміти в той момент, коли іноземна мова йому конче потрібна і в цей момент він починає жаліти, що не вивчав її.

Я вважаю, що було б добре, якби, закінчуючи школу, учені мігли б володіти хоча б іноземною розмовною мовою. Це давало їм великі можливості в навчанні за кордоном і цим самим приносило користь державі. Та, на жаль, у наших школах, особливо сільських вивчення іноземних мов на дуже низькому рівні.

А от на сьогодні є дуже хорошим прикладом наша влада. Адже коли державний посадовець знає іноземні мови, то він вільно може спілкуватися з послами інших держав, розв’язувати різні питання на міжнародних рявнях і цим підвищувати імідж держави.

Звичайно, іноземна мова може знадобитися тобі в різних ситуаціях, наприклад: ти прогулюєшся містом і до тебе підходить незнайомець, який розмовляє лише іноземною мовою,а ти її не знаєш і не зможеш йому допомогти. Або навпаки ти її добре знаєш і зможеш його зрозуміти і допомогти.

Саме тому я закликаю до вивчення іноземних мов.

Вивчення мов розширює горизонти.

Антон ПАЩИНА,

випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Черкаська область

переглядів: 140

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *