Вивчення мов розширює горизонти

13.08.2019

Вивчення мов розширює горизонти

Всі ми живемо в країнах із власними традиціями, звичаями і, звісно, що мовою. В наш час країни тісно співпрацюють одна з одною, і знання, як мінімум однієї іноземної мови, є просто необхідним.

Сьогодні вивчення мов є актуальним і доступним в усьому світі, абсолютно для всіх, потрібно мати лише бажання. А чи потрібно нам вивчати іноземні мови, яка користь із цього? На мою думку, знання хоча б однієї зарубіжної мови значно розширює наш світогляд. Люди хочуть вільно спілкуватись під час поїздок за кордон, з іноземними партнерами, друзями.

Та чи легко вивчати мови? Я можу сказати, що в кожного на це запитання є своя відповідь. Для когось вивчення мов – це хобі, вони колекціонують іноземні мови так само, як хтось колекціонує марки. Але для когось вивчити мову – це тягар. Ми можемо шукати якісь відмовки, аби лише не вивчати мову. Насправді, це дуже важко, коли трапляється саме така ситуація, адже не можна змусити людину робити те, чого вона не хоче. Та якщо вже особа вивчила якусь мову, вона рватиметься до вивчення нових. Той, хто вивчає іноземні мови, може спілкуватись з людьми з інших країн, читати книги зарубіжних авторів, дивитись іноземні фільми в оригіналі. І це дуже захоплююче заняття.

Навіщо ж вивчати іноземні мови? По-перше, це сприяє розумінню мови під зовсім іншим кутом. Вивчення іноземних мов сприяє покращенню пам’яті, а також додатковому розумінню самої концепції спілкування. По-друге, іноземна мова надає можливість більш глибоко вивчати та досліджувати історію і культуру різних країн та народів. По-третє, вивчаючи іноземну мову ви також розвиваєте своє креативне мислення. По-четверте,  міжнародні подорожі стануть для Вас більш комфортними і приємними якщо ви володітимете іноземною мовою. Студенти, які їдуть навчатися за кордон – розширюють для себе можливості вдосконалення іноземної мови та пізнання культури інших країн з перших рук. Базові знання іноземної мови є необхідною передумовою навчання в країні, мову якої вивчаєте. По-п’яте, і це, на мою думку один із головним пунктів, знання іноземних мов суттєво підвищують ваші шанси отримати перспективну, високооплачувану роботу. Ми маємо утримувати свою сімю, давати дітям можливість отримувати гідну професію.

Отож, вивчаймо іноземні мови, аби краще пізнати навколишній світ і себе!

Наталія САТАНІВСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Черкаська область

переглядів: 302

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *