Вивчення мов розширює горизонти

15.11.2020

Вивчення мов розширює горизонти

Уявіть: ви плануєте працювати у звичайному київському ресторані і вже надсилаєте своє резюме, як через декілька днів отримуєте відмову, через незнання англійської мови. Прикро, але це дійсно так і є.

Особисто я, взагалі не уявляю свого майбутнього без іноземних мов. Плануючи бути успішною, вже беру собі за обов’язок знати як мінімум чотири мови. Подорожі, гранти, зустрічі із носіями іноземної мови або просто перспективна робота – все це робить твоє життя різноманітнішим. Тож, я дійсно рекомендую вивчення мов (особливо англійської) абсолютно всім.

Перед тим, як розпочати, важливо з’ясувати способи вашого навчання: курси, репетитор, соцмережі, книги, фільми і т.д. Звичайно, що результату одразу не буде помітно, але то вже справа часу. Головне не зупинятись і використовувати кожну вільну хвилинку із користю.

Та чи легко вивчати мови? Деякі люди взагалі не шукають відповіді на це запитання і просто вивчають, деякі навпаки, ще не спробувавши вже відмовляються від цієї ідеї, будучи впевненим, що це дуже складно. Для когось це взагалі хобі! Ми можемо шукати якісь відмовки, аби тільки нічого не робити, але не можна змусити людину робити те, чого вона не хоче. З іншого боку, у наш час існує багато цікавих способів вивчати мови. Наприклад, читати книги зарубіжних авторів, дивитися фільми в оригіналі або розмовляти з іноземцями через соцмережі. І це дійсно дуже захоплююче, а головне ефективно.

У вивченні іноземних мов є й інші плюси. Перш за все, це додаткова причина для саморозвитку: сприяє покращенню пам’яті, а також додатковому розумінню самої концепції спілкування. По-друге, у процесі вивчення іноземних мов ми більш глибоко і детально пізнаємо культуру та історію різних країн та народів. Один з найважливіших плюсів, звичайно прибуткова робота. Як я вже згадувала вище, успішні люди мають гідну роботу, а отже знають доволі багато мов. Студенти, які їдуть навчатися за кордон – розширюють для себе можливості вдосконалення іноземної мови та пізнання культури інших країн.

Отже, я сподіваюсь мої аргументи довели, що вивчення іноземних мов значно розширює горизонти. Намагайтесь не нехтувати моїми порадами та не лінуйтесь. Якщо ви дійсно вирішили зробити перший крок у своє успішне майбутнє, обов’язково вивчайте іноземні мови. Впевнена, що ви не пошкодуєте коли побачите результат.

Дар’я ГРЕЧАНЮК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Запорізька область

переглядів: 140

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *