Вивчення мов розширює горизонти

04.06.2020

Вивчення мов розширює горизонти

В наш час, коли ніщо не стоїть на місті, дуже корисно вивчати мову. Але мало хто з нас прагне до цього, адже потрібно мати бажання і не лише його. Для нашого саморозвитку це було б круто – знати не лише свою рідну, а й ще якусь і краще не одну мову.

В багатьох школах як іноземну  вивчають англійську мову. Але мало дітей будуть хоч щось пам’ятати з шкільної програми.

Одні просто не матимуть бажання, другі –  не хочуть, а треті нічого не розуміють. Тому вивчення англійської є актуальною темою серед нас. І дуже добре, якщо ти нею володієш, а  якщо ні, то розпочинай прямо зараз! Виникає і багато питань з цього приводу…

Як же вчити мову? Є багато варіантів і кожен знайде щось для себе. Можна ходити на заняття, а можна знайти курс онлайн. Але якщо не хочеш витрачати гроші – мову вивчити можна і без них!

Ти лютий кіноман і давно мрієш подивитися свої фільми в оригіналі. Так чому ти це ще не зробив? Її можна вчити і за переглядом улюбленого фільму.

А можна переглядати відео на ютуб чи підписатися в інстаграм на людей які ведуть блог про мову, або скачати програму і вивчати у формі гри.

Варіант є безліч, а головне – бажання вчити!  А для чого ж її вчити? Чим вона буде корисною? Цікаве запитання, а відповідь буде не менш цікавою.

Як я вже говорила, ти спокійно зможеш дивитися фільми в оригіналі чи наприклад стежити за англомовними блогерами.

Знайомитися з цікавими людьми і отримати крутий досвід та корисні зв’язки , які можуть знадобитися в подальшому житті. А також знайти справжніх друзів і прекрасно проводити час, збагачувати свій словниковий запас, спілкуючись з носіями.

Знання мови збільшує шанси отримати високооплачувану роботу твоєї мрії і мати перспективи в майбутньому.

Мені на очі часто потрапляє реклама “без англійської можна жити, тільки на мінімальну заробітну плату” і це така своєрідна маленька мотивація прагнути до чогось більшого.

А найбільш приємним моментом є – подорожі. Ти зможеш спокійно відвідати країну своєї мрії і не перейматися, що тебе чи ти когось не зрозумієте. Багато хто і розпочинає вивчати мову задля поїздок в улюблені місця. Знання мов допоможе орієнтуватися  в незнайомих місцях та й просто в вулицях. І ви зможете провести свій відпочинок не в чотирьох стінах готелю, а в чарівних місцях.

Думаю всі зрозуміли як чудово вивчати мови, і як це важливо і водночас цікаво. Тому що знання мови може змінити саме твоє життя і втілити твої мрії в реальність.

Олена РОМАНЧУК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Житомирська область

переглядів: 61

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *