Випускниця престижної рівненської гімназії ділиться враженнями від Острозької академії

09.06.2016

Випускниця престижної рівненської гімназії ділиться враженнями від Острозької академії

“Нині мені належить вибирати, в якій університет подавати документи. Найбільш захоплюючим і цікавим для мене є Національний університет «Острозька академія»”, – ділиться думками випускниця Рівненської гуманітарної гімназії та Школи універсального журналіста Анна Попенко. І пояснює, чому саме.
Уперше я відвідала цей заклад, коли навчалась у четвертому класі. Була ще малою дитиною, і академія мене зовсім не зацікавила. Але коли я приїхала туди в десятому класі на Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії», зрозуміла: Острозька академія – дивовижна, і я хочу навчатися саме тут.

Захоплююча історія, тепла атмосфера, привітні викладачі – це те, що привабило мене в академії. За останніх два роки я побувала тут п’ять разів, щоразу потрапляла на екскурсії цим чарівним закладом, і щоразу час екскурсії пролітав як одна мить – настільки цікаво було ходити вражаючими підземеллями, музейними кімнатами й картинною галереєю Острозької академії, слухаючи про всесвітні досягнення й видатних діячів найстарішого університету України та Східної Європи.

Острозька академія – не просто нудний типовий український університет. Спілкуючись із студентами академії, розумієш, що вона дає всі необхідні знання та навички для твого майбутнього. Мені подобається, що саме тут є багато програм обміну і студенти мають змогу практикуватися не лише на Батьківщині, а й за кордоном, вдосконалювати себе та свої вміння, а потім привносити в академію щось новеньке.

До теми:

Острозька академія — у Європейській асоціації університетів

Острозька академія – у сімці українських вишів міжнародного рейтингу

440-річчя Острозької академії відзначатимуть на державному рівні

Фото Ярослава Мізерного

Анна ПОПЕНКО, випускниця Школи універсального журналіста, Рівне

переглядів: 633

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *