Відчуй життя

12.08.2020

Відчуй життя

Людина завжди прагне до чогось кращого. Кожного дня працює над собою. Але ми ніколи не усвідомлюємо: куди летить час? Ми завжди відкладаємо все на потім , а це наша найбільша помилка. Потрібно завжди все робити тут і зараз, приймати рішення в правильну хвилину і тоді нам стане легше жити . Потрібно встигати жити. Бо життя летить і не питає нас, чи встигаємо ми все , що заплановуємо  і, якщо задуматися, час – це те , що дійсно ніколи не повернеш. Також потрібно завжди діяти і ніколи не боятися . Бо ми завжди боїмося чогось невідомого, а потрібно пробувати,  вчитися на помилках. І тоді ми пізнаємо цінність часу.

Потрібно хоча б хвилину на день зупинитися відірватися від буденності і зрозуміти , що потрібно трохи відпочити з родиною або піти на природу з друзями і побачити водоспад чи гори. Більше подорожувати і бачити світ. Бо нам необхідні ці емоції. Цінувати кожен момент. І більше мріяти, не боятися діяти, а просто насолоджуватися життям, зрозуміти яке воно прекрасне і чудове.  Нам потрібно більше ендорфінів. Більше позитиву, усмішок і менше злоби та агресії.

Хоча б один день на рік пожити в так званих рожевих окулярах, і тоді нам стане краще, ми станемо щасливішими і добрішими. Давайте перестанемо жити по стандарту, а житимемо для себе перш за все, а не для когось. Робити те що ми хочемо , одягатися так як нам подобається і не зважати на думку оточуючих, бо все одно вас обов’язково буде хтось завжди засуджувати . Вибирати професію, яку ми хочемо і жити цією справою, щоб робота приносила тільки задоволення . Час летить і ми маємо удосконалюватися кожної хвилини, кожної секунди. Бо життя у нас одне і кожен має прожити його так як хоче , у кожної  людини на цій Землі має бути свій вибір і своя голова на плечах, ніхто і ніколи не вправі вирішувати за вас важливі речі для вашого життя.

Також часто ми самі ускладнюємо життя , а потрібно навпаки менше думати про погане, а більше про хороше  і тоді обов’язково у вас все вийде. Давайте жити тут і зараз.

На мою думку, нічого не можна відкладати. Як кажуть, «не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні». Час буде летіти завжди зі швидкістю світла, головне встигати зупиняти його і бути завжди усміхненими і щасливими. Пройти всі життєві труднощі з усмішкою на обличчі. Бо життя робить нас з кожною хвилиною сильнішими і мудрішими, а ми в свою чергу маємо просто жити і насолоджуватися просто так, радіти будь-якій дрібниці , відчувати момент. Життя – це казка, в якій кожний з нас свій герой і добрий чи поганий – це вибір кожного з нас.

Віолетта САВУЛЯК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Івано-Франківська область

переглядів: 50

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *