А ви маєте мрію?

04.10.2019

А ви маєте мрію?

Мрія… Таке знайоме, але водночас невідоме слово. В дитинстві воно означало щось неможливе, цілком фантастичне, як от стати русалкою, або ж справжнім супергероєм. З віком, воно перетворюється на щось реальніше, частіше всього, пов’язане з якоюсь професією. Наприклад, стати співаком або геніальним інженером, видатним художником або успішним бізнесменом тощо. Далі йдуть цікавіші версії: багато подорожувати, купити велику квартиру або машину. Але із плином років, все більше людей припиняють мріяти. Це, мабуть, найбільший мінус бути дорослим, зрілим і відповідальним.

Мрія – це маленький чарівний дар, що приносить у життя особливі барви. Це ковток повітря серед темних глибин буденності. Це особливий скарб, який ми приховуємо від інших та яким таємно милуємось.

Одного разу мені трапилось таке передбачення: “Створи собі мрію, і мрія створить тебе”. Спочатку, я не придала йому великого значення, але з часом зрозуміла, що ці слова – цілковита правда. Роблячи невеликі кроки назустріч своєму власному диву, людина змінюється. Вона здобуває прекрасні якості, які створюють кращу особистість.

Не обов’язково мрія повинна бути фантастичною. Головне, щоб вона була атмосферною, і приносила лише приємні відчуття при згадуванні. Це може бути і зустріч із другом, якого не бачили кілька років, і відвідування виставки улюбленого художника, і концерт артистів, від голосу яких у Вас пробігає мороз по шкірі, або ж проста чашка кави в гарному закладі, у компанії ранішнього проміння сонця.

Мрія від цілі відрізняється почуттями. Досягнувши своєї мети, людина відчуває гордість, і, звісно ж, радість. А от коли здійснюється мрія – це щось значно особливіше, таке, що важко пояснити.

До чого всі ці слова? Щоб ви запитали себе: а чи є у мене мрія? Чи є у мене щось, заради здійснення якого я готовий на все, і навіть більше?

Мрія здатна дати поштовх до самовдосконалення, віри у себе, щирої надії та непереборного бажання. Вона здатна наділити такою силою, що можна буде звернути не лише гори, а й усю планету!

Мрія не повинна бути грандіозною. Нехай вона буде зовсім дріб’язковою, головне – щоб вона стала для вас маленьким джерелом світла серед сірих буднів світу.

Мрійте!

Лілія БІЛЯК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Львів

переглядів: 261

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *