“Веселі старти”

22.11.2019

“Веселі старти”

Школа — це місце, де ми розвиваємося не тільки духовно, а й фізично. Для цього існує найрухоміший урок — Фізична культура. Багато з школярів полюбляють цей предмет і з радістю перевдягаються, щоб потренуватись. Саме для таких учнів створені «Веселі старти». Вони проводяться щороку в нашій школі і кожен може позмагатися з іншими учнями й показати свої здібності. Ця невеличка подія допомагає посилити командний дух класів, можливо навіть, знайти нових друзів серед старших і молодших класів.
У цьому році також проводилися змагання з перетягування канату між учнями 9-11 класів. Вони пройшли дуже весело й несамовито. Кожна команда намагалася перетягнути канат на свою сторону, щоб розгромити своїх суперників. Звісно, з кожного “двобою” вийшло по одній команді переможців. Мені вдалося взяти коментарі від членів одної з команд-переможців — команди 9-Б.
Ганна Глазкова:
Мені сподобалось, що завдяки змаганням з перетягування канату ми зблизилися з класом, були дружні і відчули, що хлопці вміють підтримати як фізично, так і психологічно.
Герман Ахметов:
Я дуже задоволений тим, що моя команда перемогла і вважаю їх кращими.
Микита Андрієш:
Перетягування канату було гарним випробуванням як для мене так і для команди нашого класу. Я використовував всі зусилля для того, щоб повалити своїх суперників та допомогти своїм однокласникам.
Данило Улянов:
Я, як другий капітан команди, був дуже відповідальним за перемогу і тому зібрав найкращу команду з 9-Б. Завдяки тренуванням у секції кікбоксингу я домігся того результату, якого хотів.
«Веселі старти» єднають нас.

Олександра ПРОДАН,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Торецьк, Донецька область

переглядів: 93

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *