Твоє майбутнє – твій вибір

26.09.2020

Твоє майбутнє – твій вибір

Тема майбутнього важлива для кожної людини, але для підлітків вона особливо актуальна. Хтось із дитинства знає ким хоче стати, чого досягти і впевнено йде до своєї мети. Але є такі люди, як я. Тобто ті, які в будь-якій життєвій ситуації все вирішують в останній момент. Як вважають науковці, головна проблема полягає в нашій багатогранності, нам важко робити вибір у важливих ситуаціях. Бо ми завжди маємо багато різних варіантів. На щастя, приходить час, коли все стає на свої місця і дорога в майбутнє – чітка і ясна.

Що ж до мене, то до 15 років усі мої починання закінчувалися невдало. Тільки недавно до мене прийшло розуміння того, що основною метою для мене є не розписати життя до хвилин, а навчитися доводити справи до кінця. Адже, треба не лише вкладати всі сили в те, чим займаєшся, а й набратися великого терпіння, щоб побачити результат. І от вже пів року, мої маленькі вдалі справи приносять задоволення більше, аніж великі невдалі проєкти.

Це перша моя стаття в «Школі універсального журналіста», і саме тому мною підібрана ця тема. Я довго вагалась чи братись за настільки масштабну справу, яка займає цілий рік. Але я ні про що не шкодую. І тому хочу від себе, дати кілька порад підліткам, які не можуть вибрати свою справу.

По-перше, не бійтесь невдач. Вони, як і перемоги дають вам великий досвід. Робіть все, що поклали у далекий ящик. Ви зможете!

По-друге, вмійте ділитися проблемами. Говоріть про них з близькими, друзями, але в жодному разі не закривайтесь у собі. Це лише нашкодить вам у майбутньому.

І останньою порадою стане всім відома фраза «Всьому свій час». Якщо ти маєш добитися успіху, то так і буде, так розпорядиться доля. Але це не привід сидіти склавши руки. Тільки наполеглива праця приведе тебе до твого щасливого майбутнього.

Отже, наше життя складається з маленьких кроків, на кожному з яких ми приймаємо маленькі рішення. Але бувають моменти, коли від одного слова залежить майбутнє. І це є важким тягарем для підлітків, тому їм важливо навчитися робити вибір.

Наталія ДАНКОВИЧ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Закарпатська область

переглядів: 135

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *