Цілі: що це таке та навіщо ставити їх

13.05.2019

Цілі: що це таке та навіщо ставити їх

Що таке ціль? Бажання, мрія, черговий щабель поставлених завдань, новий «левел» чи просте сподівання? Не важливо як називати, суть одна й та сама: це те, що ми постановляємо собі та хочемо виконати. Але навіщо?

Люди створюють цілі, щоб перевірити власні сили, довести самим собі, що можуть це виконати. Зробити своєрідне випробування сили волі, своїх вмінь та бажань. На мою думку, це є чудовим стимулом для плідної роботи. Така ціль спонукає прикладати більше зусиль для її досягнення. З’являється певний азарт та сильне прагнення довести справу до кінця. У таких випадках робота пожвавлюється, зявляється цікава причина виконувати щоденні завдання із запалом та цікавістю.

Цілі потрібні також і для постійної праці над собою. Для розвитку, росту, самовдосконалення та руху вперед. Мало чогось навчитись – потрібно постійно вправлятись у цьому. Треба старатись виконувати більше, краще, якісніше, ніж попередній раз. Випробовувати свої знання та вміння, щоб тримати їх у хорошій формі. Досягаючи поставленої мети – створювати наступну, не стояти на місці. Для цього і потрібні цілі.

Ціллю може бути що-небудь: набрати 1000 підписників у «Інстаграмі» за місяць, прочитати 10 книг за літо, написати пісню, купити велосипед, навчитись вишивати хрестиком чи відвідати Париж. Не важливо що нею стане, головне, щоб ви справді цього хотіли. Поставити ціль – це лише половина справи. Варто визначити маленькі кроки, які потрібні для досягнення мети. Хочете навчитись робити мега-складний десерт? Для початку, знайдіть рецепт, пошукайте відео-уроки досвідчених кондитерів, купіть потрібні продукти та робіть, а якщо не вийде – пробуйте знову. Це і є основною суттю здійснення поставлених цілей. Маленькими кроками досягати бажаного.

Робота без цілей стає монотонним тягарем. Поставте собі мету – і впевненими кроками ідіть до неї!

Лілія БІЛЯК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Львів

переглядів: 289

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *