Ти – особистість, запам’ятай це!

22.11.2019

Ти – особистість, запам’ятай це!

„Чому я не можу виконати це завдання, а моя однокласниця може? Чому вона навчається краще за мене? Чому коли я намагаюся повторити її дії , все йде шкереберть і я не стаю такою розумною як вона? Чому?”
Ці питання турбували мене пару років тому, коли постійно зрівнювала свої знання, дії і можливості з іншими. Я можу на власному прикладі сказати, що нелегко жити з постійними думками про те , що ти гірша за когось, я не здогадувалась , що означає слово “особистість” , і лише з часом відповідь прийшла сама.
Як це сталося? Завдяки чому?
Звичайно, завдяки книгам і кумирам.
Взагалі, я не любила читати, надавала перевагу витрачати дорогоцінний час на щось інше , на якісь даремні речі , такі як: соціальні мережі, перегляд непотрібних відео та байдикування. Зараз, я не можу уявити собі , як я так жила раніше. Але, одного дня випадково , за черговим переглядом відео, я натрапила на рекламу південнокорейського гурту BTS , мені стало цікаво , і я вирішила дізнатися трішки більше про них.
Через деякий час , я почала ними захоплюватися , вони ніби відкрили мені очі. Це були настільки дивні відчуття, що я навіть не відразу збагнула , що міг внутрішній світ, думки, кругозір почав змінюватися і я почала дивитися на все під іншим кутом.
В мене з’явилися перші цілі, мрії (так , до цього в мене їх не було) і перші кроки до успіху, і це просто неймовірно.

Йди за своєю мрією напролом,
навіть якщо вона впаде”
BTS- Tomorrow

Так в мене з’явилися перші спроби “віднайти себе” в цьому світі. Я зрозуміла , що мені подобаються інші речі і зовсім не подобається те , що робить людина , за якою я постійно повторювала.
Поступово , я почала робити для себе висновки: я не повинна робити те , що вона, принаймні тому , що мені це не приносить ні краплі задоволення, я не повинна копіювати її дії та саму людину, і найголовніше- МИ АБСОЛЮТНО РІЗНІ, І В НАС МАЛО ЩО СПІЛЬНОГО, ТИМ ПАЧЕ , НАШЕ СТАВЛЕННЯ ДО ВСЬОГО І ПРИНЦИПИ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ!
А як щодо книг?
Так, лише недавно, я почала цікавитися деякими авторами з різних країн і читати їхні твори , і звичайно, я не буду зупинятися на цьому. Я рада моїм маленьким перемогам над собою.
Отже , з власного прикладу , я хочу донести вам- що всі ми різні , не існує такої людини з точністю як ви, у вас своя думка і свої пріоритети. Ви можете не слухати тих, з чиєю думкою не згодні , але , дослухатися до тих, які справді можуть вам допомогти , нехай не дією, а словом. Кожна людина- особистість , кожна людина прокладає свою доріжку до успіху, у кожної людини свої проблеми та помилки, запам’ятай це!

Тетяна САВЧЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Харківська область

переглядів: 42

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *