Телебачення чи художня література: що обрати?

30.11.2020

Телебачення чи художня література: що обрати?

Такі питання постають перед нами у сучасному світі. Ось до прикладу моя бабуся вважає, що телебачення все більше і більше витісняє літературу. Я не погоджуюсь із нею, на мій погляд, це абсурд. Не зважаючи, що у мене вдома є телевізор, я люблю купувати багато книжок. Більшість моїх друзів розділяють зі мною цю думку.

На мою думку, такі речі як телебачення та художня література не варто протиставляти. Вони виконують абсолютно різні функції у нашому житті і можуть лише доповнювати один одного, але не заміняти.

Читаючи літературу, ми розширюємо наш світогляд, збагачуємо словниковий запас. Книга допомагає нам краще висловлювати свою думку. Вона дає дороговкази, які супроводжують нас протягом життя. У кожного вдома повинні бути хоча б декілька книг. Начитані та освічені люди з легкістю можуть керувати іншими. Однак, якщо читати все підряд, нічого доброго з цього не вийде. Тому важливо зазначити, що треба обирати книжки відповідально. Я надаю перевагу літературі, яка містить в собі певний повчальний зміст.

Телебачення є не менш важливим інформаційним та розважальним джерелом. Ми можемо побачити, що діється у світі, не виходячи  з дому. Телебачення варто дивитися лише в корисних цілях. Ні в якому разі не можна ставити його в пріоритет. Вибір телевізійних каналів є важливим також. Потрібно пам‘ятати, що через різні телеканали нам транслюють і пропагують різні ідеї. Саме тому глядач, який не може протистояти цій пропаганді — не має власної думки. Не можна давати іншим людям «залізти» вам у голову і керувати вашими думками. Кожна людина повинна бути особистістю. Краще купити якусь повчальну книгу, ніж витратити гроші на телебачення. Щоб наша нація не була керованою, треба закликати людей не забувати про літературу і не піддаватися впливу інших людей. Тому робіть висновки!

«Той, хто читає книжки, керує тими, хто дивиться телевізор» — каже народна мудрість. Отже, вибір за вами! Свій я вже зробила 🙂

Анастасія БУДЗАН,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Львівська область

переглядів: 38

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *