Сучасне життя в інстасвіті або Як стати блогером

27.07.2020

Сучасне життя в інстасвіті або Як стати блогером

Зараз інстаграм – основна платформа розвитку. Важко уявити людину, яка ще до цих пір не є зареєстрованою у цій соцмережі. Нею користуються як і підлітки, так і дорослі. Деяка частина людей розглядає інстаграм як свій власний розвиток. Справді, перспектив є немало. Для деяких людей це є основне джерело доходу, деякі хочуть мати красивий візуал профілю та достатню кількість читачів. Таких людей зазвичай називають блогерами. Але як же стати блогером? Насправді все дуже просто. Зараз поділюсь із вами з чого почати свій блог:

– ТЕМА БЛОГУ

Насамперед потрібно вибрати тему свого профілю (наприклад: блог про життя, фешн, різні лайфхаки, фотографія, скетчі(смішні відео), кулінарія і так далі)

⠀- ОБРОБКА ФОТО

Зараз на просторах інстаграму дуже багато різних стилів обробки, але важко знайти свій – унікальний. Це може зайняти багато часу, але результат буде того коштувати.

⠀- УНІКАЛЬНІСТЬ

Чим же ви відрізняєтесь від інших? Можливо ви у свої 15 побували у 30 країнах, або ж починаючи з 800 підписників працювали по бартеру? Є багато корисних блогів, але ваш повинен бути індивідуальним.

⠀- РЕКЛАМА

Зараз багато людей, які є «блогерами» тому буде важко знайти саме ваш профіль. Рекомендую вам взяти рекламу у блогера, чия цільова аудиторія ідеально підходить вам. Можливо в нього немає 100к, але активність набагато більша, тай ціна менша. Зараз великі компанії обирають блогерів з маленькими, але активними аудиторіями для співпраці та реклами.

⠀- НАПИСАННЯ ПОСТІВ

У вас повинна бути своя фішка, працюйте над контентом та удосконалюйте його.

⠀- СТОРІС

Зараз 60% користувачів інстаграму приділяють більше часу на переглядання сторіс, а ніж гортання стрічки. Людина ніколи не хоче бачити перед собою ідеал, будьте природніми, не бійтеся показувати свої емоції.

⠀Сподіваюсь, ця інформація вам допомогла і тепер ви знаєте трохи більше.

Леся ГУРОВСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Івано-Франківськ

переглядів: 156

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *