Сучасна молодь

29.07.2020

Сучасна молодь

Безмежна надія і ентузіазм — головне багатство молоді

Рабіндранат Тагор

Молодь – це майбутнє нашої держави. Ми всі усвідомлюємо, що майбутнє нашої країни залежить від нашої молоді. Але я дуже часто чую, що сучасна молодь негідна нашого національного спадку, яком порівнювати її з старшим поколінням. Мені 15 років, я підліток, і як не соромно мені визнавати, але ми (молодь) більш ледачі, ніж старші люди. Ми народилися в 21 столітті, в якому вже все є, телефони, інтернет, комп’ютери або інша техніка. Ми витрачаємо весь свій час на соціальні мережі, комп’ютерні ігри. Замість того, щоб піти пограти з друзями, всі сидимо дома в телефонах. Не хочемо навчатися, не ходимо до театрів, музеїв. Більшість  говорить, що  ми, як роботи, схожі один на одного, нічого не цінуємо і в нас немає почуттів. Нас постійно критикують. Старші люди засуджують нас, але вони геть забули про те, як засуджували їх самих, свого часу бабусі і тітоньки. Коли ми щось хочемо зробити, допомогти комусь чи відкриваємо свій талант, то відразу чуємо негативні коментарі. Після цього перестаємо вірити в себе, вважаємо, що ні на що не здатні. Якщо запитати у дорослих людей: «Яка вона молодь 21 століття?», то зразу отримаємо відповідь, що це покоління живе одним днем, їх нічого не хвилює в цьому житті крім смартфонів і іншої техніки. Я не можу з цим погодитися. Не всі представники сучасної молоді зациклюються на мобільних телефонах та комп’ютерах. Інші намагаються за допомогою інтернет ресурсів, розвивати себе, здобувати освіту, адже стільки можливостей відкриває інтернет. Деякі підлітки замкнуті, не спілкуються з однолітками, живуть в самотності, але в інтернеті вони більш відкриті, мають там друзів з якими спілкуються в соціальних мережах. Їх навпаки рятує інтернет. Коли в тебе не вірять, не підтримують, а тобі так потрібна підтримка, то інтернет-друг завжди підтримає тебе в тяжкі життєві хвилини. Але, на жаль, ми віддалені від своїх інтернет-друзів, тому можна сказати, що в якомусь сенсі ми самотні.  Виставляємо напоказ тільки щасливі моменти з життя, ніхто не виставить фото, де йому погано на душі. Ми підлітки, носимо маски, за якими ховаються тисячі почуттів. А хіба когось хвилюють проблеми підлітків? Всі думають, що у нас немає емоцій і почуттів.

Ми просто живемо в зовсім інший час, але у нас також є почуття та ціль в житті. Ми також хочемо кохати і бути щасливими. Ми також хочемо знайти себе, своє місце в цьому світі. Просто робимо це по-іншому, іншим способом і засобом, не так, як інші робили колись, та і зараз можливості інші. Незважаючи на все, ми готові прийти на допомогу, підставити плече, коли комусь важко.

Отже, не дивлячись на все, цінності у нас залишились незмінними: взаємовиручка, допомога тому хто потрапив у біду. І ціль у нас в житті є. Тільки шлях досягнення цієї цілі відрізняється від колишніх поколінь. Сучасна молодь має також не легке завдання. Це люди народжені в незалежній країні, які мають місію: будувати нову країну і своїм прикладом давати зразок для наслідування наступним поколінням. Ті, хто сьогодні сидять за партами, через декілька років, будуть нашими міністрами, медиками, політиками, які будуть змінювати, рятувати та удосконалювати нашу державу. Від нашої молоді буде залежати доля нашої країни!

Софія ДУДЧЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Херсонська область

переглядів: 306

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *