Список учасників конкурсу “Я – журналіст!”, роботи яких було допущено до розгляду

26.03.2012

Список учасників конкурсу “Я – журналіст!”, роботи яких було допущено до розгляду

На початку квітня відбудеться нагородження переможців міжобласного конкурсу учнівських творчих робіт “Я – журналіст!”. Цьогоріч надійшла рекордна кількість робіт – 234! Публкуємо список учасників, роботи яких були допущені до розгляду.
Нагадаємо, що цьогоріч конкурс “Я – журналіст!” проводився вже вчетверте. Він охопив три області – Рівненську, Волинську та Хмельницьку.

Співорганізаторами конкурсу “Я – журналіст!” є Видавничий дім “ОГО”, управління освіти і науки Рівненської, Волинської та Хмельницької облдержадміністрацій, Національний університет “Острозька академія” та Рівненська Мала академія наук учнівської молоді.

Нагородження переможців конкурсу “Я – журналіст!” відбудеться на початку квітня. Дату його проведення ми повідомимо до кінця тижня. Усіх переможців та володарів заохочувальних відзнак буде запрошено на нагородження особисто. До речі, цьогоріч воно відбудеться на базі Національного університету “Острозька академія”.

Конкурс “Я — журналіст!”: як склалась доля переможців

А поки що публікуємо список учасників, роботи яких були допущені до розгляду журі конкурсу “Я – журналіст!”. Зважаючи на велику кількість робіт, які надійшли, просимо вибачення за можливі неточності або неповну інформацію про учасників. У разі виявлення помилок, повідомляйте на vg2001@ukr.net для того, щоб ми внесли необхідні виправлення і уточнення.

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

1.Бабік Катерина, учениця 11 класу Кузнецовської ЗОШ № 3

2. Близнюк Катерина, учениця 11 класу Костопільської ЗОШ № 6

3. Босюк Тетяна, учениця 9 класу Сарненського НВК “Школа-колегіум ім. Т.Г. Шевченка”

4. Вірстюк Аліна, учениця ЗОШ № 3 м. Дубно

5. Волошин Олександр, учень 11 класу ЗОШ № 8 м. Рівне

6. Галкіна Євгенія, учениця 10 класу Кузнецовської ЗОШ №1

7. Гречаник Марія, учениця 9 класу Малятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (Гощанський район)

8. Дашкель Олена, учениця 10 класу Великомидського НВК “ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей” (Костопільський район)

9. Дерачиць Богдан, учень 11 класу Туменської ЗОШ І-ІІІ ст. (Дубровицький район)

10. Дерачиць Лілія, учениця 9 класу Туменської ЗОШ І-ІІІ ст. (Дубровицький район)

11. Довга Вікторія, учениця 10 класу Острозького НВК “Школа І-ІІІ ст.-гімназія”

12. Дубовик Олександра, учениця 9 класу Сарненського НВК “Школа-колегіум ім. Т.Г. Шевченка”

13. Жданюк Марія, учениця 11 класу Зарічненської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. (Зарічненський район)

14. Залюбовська Тамара, учениця ЗОШ № 28 м. Рівне

15. Іванова Тетяна, учениця 9 класу Кузнецовського ЗНЗ № 5

16. Каширіна Віта, учениця 10 класу Костопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

17. Кашпрук Марія, учениця 10 класу Боремельського НВК “Школа І-ІІІ ступенів-колегіум” (Демидівський район)

18. Колядич Тетяна, учениця 11 класу Сарненського НВК “Школа-колегіум ім. Т.Г. Шевченка”

19. Копель Ольга, учениця 9 класу Костопільський будинок школярів та юнацтва

20. Корейко Юлія, учениця 9 класу Костопільської № 6

21. Король Анастасія, учениця 10 класу Кузнецовського ЗНЗ № 3

22. Краплич Анна, учениця 11 класу Рудня-Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (Радивилівський район)

23. Красько Олександр, учень 9 класу Сарненської гімназії

24. Кузьмич Ірина, учениця 11 класу Рівненської ЗОШ № 20

25. Лисанець Олександр, учень 11 класу Бистрицького НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ” (Березнівський район)

26. Лінік Марія, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

27. Лісова Сніжана, учениця 11 класу Комунального закладу “Бугринський агротехнічний ліцей і ЗОШ І-ІІ ст.” (Гощанський район)

28. Лук’янчук Тетяна, учениця 11 класу Млинівської ЗОШ №3 І-ІІІ ст.

29. Маринич Руслана, учениця 11 класу Семидубського аграрного ліцею і ЗОШ І-ІІ ст. (Дубенський район)

30. Нелашпа Наталія, учениця 11 класу Сарненського НВК “Школа-колегіум ім. Т.Г. Шевченка”

31. Переходько Ярослав, учень 11 класу Тучинської ЗОШ І-ІІІ ст. (Гощанський район)

32. Пешко Ольга, учениця 11 класу Володимирецького районного колегіуму

33. Полелюк Наталія, учениця 11 класу Рівненської ЗОШ № 27

34. Примакова Леся, учениця 11 класу Дубровицього НВК “Ліцей-ЗОШ І-ІІ ст.”

35. Прокутко Вікторія, учениця 11 класу Сарненської гімназії

36. Процик Ольга, учениця 10 класу Рудня-Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (Радивилівський район)

37. Радзивіл Алла, учениця 11 класу Костопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

38. Романова Діана, учениця 8 класу Млинківської ЗОШ І-ІІІ ст. (Зарічненський район)

39. Ромашук Ольга, учениця ЗОШ №8 м.Рівне

40. Салійчук Ірина, учениця 9 класу Рудня-Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (Радивилівський район)

41. Сибіковська Богдана, учениця 10 класу Кузнецовської гімназії

42. Скоропад Катерина, учениця 11 класу Костопільської ЗОШ № 6

43. Слободян Анна, учениця 10 класу Млинівської ЗОШ № 3 І-ІІІ ст.

44. Соловей Оксана, учениця 10 класу Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей» (Демидівський район)

45. Соломка Дмитро, учень 11 класу Сарненського НВК “Школа-колегіум ім. Т.Г. Шевченка”

46. Софілканич Ольга, учениця 11 класу Костопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

47. Стецюк Світлана, учениця 11 класу Млинівської ЗОШ №3 І-ІІІ ст.

48. Талащук Вікторія, учениця 9 класу Костопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

49. Фещук Вікторія, учениця 10 класу Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей» (Демидівський район)

50. Хомич Оксана, учениця 9 класу Воронківської ЗОШ І-ІІ ст. (Володимирецький район)

51. Цецевич Ольга, учениця 11 класу Кузнецовського ЗНЗ № 1

52. Цуман іванна, учениця 8 класу Сарненського НВК “Школа-колегіум ім. Т.Г. Шевченка”

53. Шпак Вікторія, учениця 10 класу Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст.-гімназія»

54. Ющук Тарас, учень 11 класу Прислуцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” (Березнівський район)

55. Ярмолюк Ольга, учениця 9 класу Великомидського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей” (Костопільський район)

56. Ясеньчук Олександра, учениця НВК «Рівненський обласний ліцей-інтернат»

Як нагороджували переможців конкурсу “Я – журналіст!” 2011 року

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

1.Березюк Ольга, учениця 10 класу НВК № 11 м. Ковель

2. Бонюк Наталія, учениця 9 класу Луцької гімназії № 34 ім. Модеста Левицького

3. Бохотниця Іванна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лудин (Володимир-Волинський район)

4. Буско Богдана, учениця Ковельського НВК № 13

5. Василюк Наталія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Залаззя (Любешівський район)

6. Вознюк Марія, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Щитинь (Любешівський район)

7. Володько Світлана,учениця 9 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” с.Заліси (Ратнівський район)

8. Воробей Ольга, учениця 11 класу Луцької гімназії №21 ім. Михайла Кравчука

9. Гонтар Ольга, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суходоли (Володимир-Волинський район)

10. Горбач Аліна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Одеради (Луцький район)

11. Григорчук Катерина, учениця 9 класу Маяківського НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.- лінгвістичний ліцей» (Рожищенський район)

12. Гутовська Ольга, учениця 11 класу Комунального закладу “Луцький НВК № 26”

13. Дядюк Ольга, учениця 11 класу Маяківського НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.- лінгвістичний ліцей» (Рожищенський район)

14. Жигалюк Марина, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Поромів (Іваничівський район)

15. Жигалюк Олександр, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Бужанка (Іваничівський район)

16. Зінчук Ольга, учениця Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва, районна літературна студія “Первоцвіт”

17.Зубчик Ірина, учениця 10 класу Ковельського НВК № 13

18. Іванова Юлія, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с.Льотниче (Володимир-Волинський район)

19. Круковець Надія, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Дольськ (Любешівський район)

20. Кульбачинська Юлія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 смт. Ратне

21. Кушерник Анна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Люб’язь (Любешівський район)

22. Левицький Сергій, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Хобултова (Володимир-Волинський район)

23. Левонюк Олена, учень 9 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” с. Замшани (Ратнівський район)

24. Ломакова Тетяна, учениця 9 клас Ковельського НВК № 13

25. Лукашевич Ірина, учениця 9 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” с.Льотниче (Володимир-Волинський район)

26. Магдисюк Оксана, учениця НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” с. Залухів (Ратнівський район)

27. Мазурчик Інна, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Забороль (Луцький район)

28. Мандзюк Оксана, учениця 11 класу Маяківського НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.- лінгвістичний ліцей» (Рожищенський район)

29. Мартинюк Олеся, учениця Маяківського НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.- лінгвістичний ліцей» (Рожищенський район)

30. Матвійчук Ілля, учень Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва, районна літературна студія “Первоцвіт”

31. Миколаюк Тетяна, учениця 11 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” с.Велимче (Ратнівський район)

32. Морозов Богдан, учень 10 класу Маяківського НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.- лінгвістичний ліцей» (Рожищенський район)

33. Музичук Любов, учениця Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва, районна літературна студія “Первоцвіт”

34. Науменко Марія, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лаврів (Луцький район)

35. Нікончук Тетяна, учениця 11 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” с.Велимче (Ратнівський район)

36. Оксенчук Тетяна, учениця 11 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” смт. Заболоття (Ратнівський район)

37. Омарова Марина, учениця 11 класу Ковельської міської гімназії

38. Охманюк Галина, учениця 11 класу Куснищансьої ЗОШ І-ІІІ ст. (Любомльський район)

39. Павлович Марія, учениця 8 класу Комунального закладу “Луцький НВК № 26”

40. Панасюк Олеся, учениця 11 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” с.Гірники (Ратнівський район)

41. Пасевич Лілія, учениця 10 класу Залізницького НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” (Любешівський район)

42. Паюк Оксана, учениця 10 класу Ковельський НВК № 13

43. Петрик Ірина, учениця 11 класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 25

44. Пікута Марина, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Бубнів (Володимир-Волинський район)

45. Повшук Надія, учениця 11 класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 16

46. Попович Діана, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Овадне (Володимир-Волинський район)

47. Прокоп’юк Світлана, учениця 10 класу НВК смт. Любешів (Любешівський район).

48. Рижко Альона, учениця 10 класу Ковельський НВК № 13

49. Рогачова Діана, учениця Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва, районна літературна студія “Первоцвіт”

50. Самчук Наталія, учениця Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва, районна літературна студія “Первоцвіт”

51. Сітчук Юлія, учениця 10 класу Луцьої гімназії № 21 ім. Михайла Кравчука

52. Смокович Лариса, 8 класу Великокурінської ЗОШ І-ІІІ ст. (Любешівський район)

53. Тишковець Анжеліка, учениця 11 класу Луцького НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17-природничий ліцей”

54. Ткачук Олена, учениця 11 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. № 1-гімназія” смт. Іваничі (Іваничівський район)

55. Троцюк Віра, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Суходоли (Володимир-Волинський район)

56. Фесік Анастасія, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Овадне (Володимир-Волинський район)

57. Халик Діана, учениця Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва, районна літературна студія “Первоцвіт”

58. Хілевська Анастасія, учениця 10 класу Луцьої гімназії № 21 ім. Михайла Кравчука

59. Чернюк Вікторія, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Любешівська Воля (Любешівський район)

60. Чміль Софія, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мишів (Іваничівський район)

61. Шоломіцька Вікторія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Деревок (Любешівський район)

62. Янченко Олеся, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Садів (Луцький район)

Як нагороджували переможців конкурсу “Я – журналіст!” 2010 року

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

1. Андрійчук Дарія, учениця 11 класу Городоцької гімназії

2. Атаманчук Тетяна, учениця 8 класу гімназії №2 м.Хмельницький

3. Баранова Олена, учениця 11 класу Шепетівського навчально-виховного об’єднання “Дошкільний заклад-ЗОШ І-ІІІ ступенів №3”

4. Барбарук Інна, учениця 9 класу Ставищанської ЗОШ І-ІІ ст. (Дунаєвецький район)

5. Білан Вікторія, учениця 8 клас ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 м. Славута.

6. Білик Андрій, учень 8 класу Гвардійського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія” (Хмельницький район)

7. Богуш Марина, учениця 11 класу Антонінська ЗОШ І-ІІІ ст. (Красилівський район)

8. Бондаренко Тетяна, учениця 11 класу Купільської ЗОШ І-ІІІ ст. (Волочиський район)

9. Боронюк Людмила, учениця 9 класу Юрковецької ЗОШ І-ІІ ст. (Чемеровецький район)

10. Бурлаченко Олена, учениця 8 класу Вербецької ЗОШ І-ІІ ст. (Летичівський район)

11. Бучинська Надія, учениця 8 класу Жердянської ЗОШ І-ІІІ ст. (Чемеровецький район)

12. Васільєва Юлія, учениця 11 класу Хмельницької СЗОШ № 14

13. Ващук Ольга, учениця 11 класу Мирутинської ЗОШ І-ІІІ ст. (Славутський район)

14. Вдович Юлія, студентка 2 курсу групи МД-921 Хмельницького кооперативного торговельно-економічного коледжу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту

15. Власюк Катерина, учениця 8 класу Малочернятинської ЗОШ І-ІІ ст. (Старокостянтинівський район)

16. Гаєвська Ольга, учениця 10 класу Губчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (Старокостянтинівський район)

17. Гапончук Анна, учениця 10 класу Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

18. Главацька Дар’я, учениця 9 класу Славутської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 інформаційно-комунікативних технологій “Успіх”

19. Гладій Тетяна, учениця 11 класу Шатавського НВК “ЗОШ І-ІІ ст.-колегіум” (Дунаєвецький район)

20. Гончарук Анастасія, учениця 9 класу Ізяславського НВК “ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука-гімназія”

21. Гудим Валентина, учениця 11 класу Горицького НВК (Славутський район)

22. Давидюк Олена, учениця 8 класу Великоправутинського НВК (Славутський район)

23. Данілова Анастасія, учениця 9 класу Грим’яцької ЗОШ І-ІІІ ст. (Віньковецький район)

24. Данілова Олена, учениця 10 класу Голозубинецької ЗОШ І-ІІІ ст. (Дунаєвецький район)

25. Демихіна Наталія, учениця 8 класу Паньковецької ЗОШ І-ІІ ст.

26. Дерепа Валерія, учениця 8 класу Гвардійського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія” (Хмельницький район)

27. Дишлевук Богдан, учень Стецьківської ЗОШ І-ІІІ ст. (Старокостянтинівський район)

28. Дмитрієв Ігор, учень 11 класу СЗОШ № 2 м.Шепетівка

29. Драпата Анастасія, учениця 8 класу Більської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. К.І. Геренчука (Чемеровецький район)

30. Дубінська Катерина, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІ ст. № 11 с.Довжок (Кам’янець-Подільський район)

31. Дуднікова Анастасія, учениця 9 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія” м.Славута

32. Дупляк Марина, учениця 11 класу Дашковецького НВК “СЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей” (Віньковецький район)

33. Дух Катерина, учениця 9 класу Пенківської ЗОШ І-ІІІ ст. (Старокостянтинівський район)

34. Дячук Катерина, учениця 9 класу Пенківської ЗОШ І-ІІІ ст. (Старокостянтинівський район)

35. Жмурко Валентина, учениця 10 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

36. Жулкевська Ангеліна, учениця Пироговецької ЗОШ І-ІІІ ст.

37. Журавель Ярослава, учениця 10 класу Дунаєвської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (Дунаєвецький район)

38. Захарчук Ярослав, учень 9 класу Берездівського НВК “дошкільний навчальний заклад-СЗОШ І-ІІ ст.-агротехнічний ліцей” (Славутський район)

39. Зелена Ірина, учениця 11 класу НВК № 17 м. Кам’янець-Подільський

40. Зінько Ольга, учениця 9 класу НВО № 28 м.Хмельницький

41. Іванюк Тетяна, учениця 9 класу Огіївської ЗОШ І-ІІ ст. (Старокостянтинівський район)

42. Ізотова Вікторія, учениця 11 класу групи 71 Старокостянтинівської гімназії

43. Ілюсь Мар’яна, учениця 9 класу Голенищівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Летичівський район)

44. Кабанчук Артур, учень 8 класу Бережанської ЗОШ І-ІІ ст. (Чемеровецький район)

45. Каськова Катерина, учениця Сковородківської ЗОШ І-ІІІ ст. (Старокостянтинівський район)

46. Кішан Марина, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Славута

47. Ковальчук Вікторія, учениця 11 класу НВК №10 м.Хмельницький

48. Козак Андрій, учень 8 класу Бубнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Волочинський район)

49. Козак Каріна, учениця 9 класу Хмельницького колегіуму ім. В. Козубняка

50. Королевська Валентина, учениця 10 класу Хмельницького ліцею №17

51. Костюк Дар’я, учениця 11 класу СЗОШ № 7 м. Хмельницький

52. Круглик Олександра, студентка 1 курсу групи ОВ-911 Хмельницького кооперативного торговельно-економічного коледжу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту

53. Ксенжук Аліна, учениця 10 класу Наркевицької ЗОШ І-ІІІ ст. (Волочиський район)

54. Ксьонзик Вікторія, учениця 9 класу Хмельницького колегіуму ім. В. Козубняка

55. Куверіна Анжела, студентка ІІІ курсу Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв

56. Кульбіда Лілія, учениця 9 класу Сьомаківської СЗОШ І-ІІ ст. (Славутський район)

57. Леонтюк Мирослав, учень 11 класу Жуківського НВК (Славутський район)

58. Ліпман Олександра, учениця 11 класу НВК № 10 ім. А.М. Трояна м. Кам’янець-Подільський

59. Магдій Олександра, учениця 10 класу НВК № 3 м. Кам’янець-Подільський

60. Мазур Аліна, учениця 11 класу СЗОШ І-ІІІ ст. №9 ІКТ “Успіх” м. Славута

61. Мазярчук Тетяна, учениця 11 класу Горицького НВК (Славутський район)

62. Макарова Інна, учениця 10 класу Михайлюцької ЗОШ І-ІІІ ст. (Шепетівський район)

63. Мандзюк Ніла, учениця 9 класу Білогірського НВК (Білогірський район)

64. Мандзюк Юліан, учень 11 класу Хмельницької гімназії №2

65. Маргарян Ганна, учениця 11 класу Білогірського НВК “СЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.О. Ткачука, гімназія” (Білогірський район)

66. Мартинова Ольга, учениця 11 класу Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3

67. Марчук Юлія, вихованка Деражнянського Будинку творчості дітей та юнацтва

68. Матвіюк Владислав, учень 8 класу Ілляшівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Старокостянтинівський район)

69. Михаськова Валентина, учениця 11 класу Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3

70. Міноцька Ніна, учениця 10 класу Хмельницького обласного ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки

71. Мосендз Ніна, учениця 9 класу Кам’янець-Подільського НВК №16 у складі ЗОШ І-ІІІ ст. та колегіуму Хмельницької області

72. Нашилова Олена, учениця 10 класу Хмельницького ліцею №17

73. Норик Оксана, учениця 11 класу НВК “Шрубківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний заклад” (Старокостянтинівський район)

74. Окуневська Юлія, учениця 10 класу Ганнопільського НВК “дошкільний навчальний заклад-СЗОШ І-ІІІ ст.” (Славутський район)

75. Олійник Аліна, учениця 8 класу Радковецької ЗОШ І-ІІІ ст. (Славутський район)

76. Отіопич Лідія

77. Отіопич Людмила, учениця 11 класу Жуківського НВК (Славутський район).

78. Панцюк Софія, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м. Шепетівка

79. Паршина Ольга, учениця ІІІ курсу Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв

80. Пипа Юлія, учениця 11 класу Великояромирської ЗОШ І-ІІІ ст. (Городоцький район)

81. Писаренко Інна, учениця 9 класу Гримяцької ЗОШ І-ІІІ ст. (Віньковецький район)

82. Поліщук Андрій, учень 8 класу Великопобіянської ЗОШ І-ІІІ ст. (Дунаєвецький район)

83. Поліщук Ганна, учениця 10 класу ЗОШ № 1 м.Славута

84. Раіх Анна, учениця 10 класу Ліцею № 17 м. Хмельницький

85. Ріхерт Руслана, учениця 10 класу Ярославльської ЗОШ І-ІІІ ст. (Летичівський район)

86. Рогаль Діана, студентка І курсу групи Ф-911 Хмельницького кооперативного торговельно-економічного коледжу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту

87. Романець Дарія, учениця 10 класу Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ст. (Летичівський район)

88. Романюк Поліна, студентка ІІІ курсу групи Б-932 Хмельницького кооперативного торговельно-економічного коледжу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту

89. Семенюк Олександр, учень 8 класу Поповецької ЗОШ І-ІІ ст. (Старокостянтинівський район)

90. Сироватко Оксана, учениця 9 класу СЗОШ № 2 м.Шепетівка

91. Слуцький Ярослав, учень 8 класу СЗОШ № 2 м.Шепетівка.

92. Тихмановська Богдана, студентка І курсу групи Ф-91 Хмельницького кооперативного торговельно-економічного коледжу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту

93. Тищук Олена, учениця 9 класу НВК №13 м.Кам’янець-Подільський

94. Ткач Мирослава, учениця 11 класу СЗОШ №27 м.Хмельницький

95. Трасковська Тетяна, учениця 11 класу Митковецького навчально-виховного об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст.-дошкільний заклад” (Летичівський район)

96. Уманець Катерина, учениця 8-Б класу Хмельницького колегіуму ім. В. Козубняка

97. Уніловська Олена, учениця 9 класу Чемеровецького НВК № 1

98. Федорук Юлія, учениця 11 класу НВК № 10 м. Хмельницький

99. Франкова Анастасія, учениця 8 класу Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (Старокостянтинівський район)

100. Чайка Олена, учениця 11 класу Городоцької гімназії

101. Чалишева Анастасія, учениця 9 класу ЗОШ №4 м. Дунаївці

102. Чопенко Наталія, учениця 10 класу Хмельницької СЗОШ №18 І-ІІІ ст. ім. Чорновола

103. Чорномаз Богдан, учень 10 класу Бубнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Волочиський район)

104. Шаковал Зоряна, с.Федорівка (Красилівський район)

105. Шеверногий Юліан, учень 9 класу Гутояцьковецької ЗОШ І-ІІ ст.
(Дунаєвецький район)

106. Юрчук Оксана, учениця 11 класу Антоніської ЗОШ І-ІІІ ст. (Красилівський район)

107. Яковчук Оксана, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 м.Славута

108. Янко Анастасія, учениця Пашковецької ЗОШ І-ІІІ ст. (Старокостянтинівський район)

109. Яськов Дмитро, учень 8 класу Іванівської ЗОШ (Славутський район)

110. Яцик Марія, учениця 9 класу Підгірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. (Старокостянтинівський район)

111. Яцюк Тетяна, учениця 9 класу Поляхівського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-колегіум” (Теофіопольський район)


Переможці конкурсу “Я – журналіст!” 2011 року

ПОЗАКОНКУРСНА РОБОТА
Куропій Світлана, студентка І курсу факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка

Віталій ГОЛУБЄВ

переглядів: 1 425

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *