Спілкування та дружба в інтернеті

22.01.2021

Спілкування та дружба в інтернеті

Двадцять перше століття – це час розвитку технологій та людства. Світ рухається вперед, і зараз більшість дій ми можемо виконувати в інтернеті, не виходячи з дому. Наприклад, купувати їжу, одяг, подарунки та, навіть, заводити нових друзів.

Дружба у соціальній мережі є наразі звичайною справою. Інтернет охоплює величезний простір і кожен може знайти співрозмовника, або навіть справжнього друга. Існують спеціальні сайти для знайомств за інтересами, щоб ви одразу могли зрозуміти, чи “ваша” це людина.

Завдяки розвитку технологічного прогресу, з’явилися анонімні чати. Це є непоганою розвагою аби “вбити час”. Можливість обговорити з незнайомцем важливі теми і більше ніколи не контактувати з ним. Але є певні мінуси, наприклад, може трапитись неадекватна людина, яка зіпсує настрій на цілий день. Для мене анонімні чати не є розвагою, бо я досить замкнута людина і мені важко щось писати повністю незнайомій людині.

Є також сервіси для знайомств, з яких ти будеш мати хоч початкову інформацію про співрозмовника. Це місто проживання, вік, можливо хобі та фотографію. Я навіть познайомилася з декількома чудовими людьми, проте зараз ми не спілкуємося.

Я маю велику кількість друзів із різних куточків України та Росії, вони є дуже важливими для мене. Я можу з ними грати в комп’ютерні ігри, дивитися фільми через спеціальні сайти, писати їм у будь-який час, спілкуватися по відеозв’язку та очікувати на підтримку. Але інколи буває дуже сумно, бо найрідніші люди так далеко, але я вірю, що в майбутньому я зустрінуся з ними.

Завдяки ШУЖ у мене також з’явилася прекрасна подруга. Перші дні я дуже боялася писати у загальному чаті, але побачила дівчину зі свого міста і наважилася написати. Наразі, ми спілкуємося вже більше двох місяців кожен день та ходили на прогулянку містом. Якби я не вступила до ШУЖу, то я б не мала такої подруги.

Інтернет спілкування є доволі незвичним для багатьох дорослих, проте не для всіх. Я вдячна своїй родині, що вони розуміють мене, цікавляться про моїх інтернет-друзів та знайомляться з ними. Чи це не щастя?

Отож, спілкування в інтернеті є важливою складовою людської комунікації, проте про зустріч вживу не варто забувати. Хоча зараз краще навпаки спілкуватися через інтернет, у зв’язку з пандемією.

Ірина СУЛИМ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 88

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *