Соціальні мережі – частина сучасного суспільства

25.11.2020

Соціальні мережі – частина сучасного суспільства

Багато хто зі мною погодиться, що соціальні мережі «оволоділи» світом. Щоранку, ми в першу чергу заглядаємо до телефону. Можливо нам хтось написав, а можливо сталась якась новина, яку ми неодмінно повинні поширити. Ці та багато інших чинників впливають на наш розум і тому більшу частину свого вільного часу ми проводимо саме за переглядом фільму, читанням анекдотів, спілкування з людьми на просторах Інтернету. Давайте розберемось, чи справді соціальні мережі так сильно впливають на сучасних людей?

Почнемо з того, що багато додатків, які ми встановлюємо на свій ґаджет або комп’ютер, нам дійсно допомагають. Особливо зараз, коли у світі лютує вірус, ми можемо на відстані відіслати будь-який файл , чи відео, чи фотографію, не контактуючи із людиною, яка може бути зараженою. Це надзвичайно зручно, адже нікуди не треба їхати, не витрачати свій час, все робиться за пару хвилин.

Але що підлітки шукають у соцмережах мого покоління? Як вони впливають на сучасну молодь? Говорячи правду, більша частина людей шукають підтримки. Підтримки, яку вони не отримують, або її не вистачає від знайомих, близьких, рідних. Реєструючись у будь-якій мережі, ми маємо на меті не лише проглядати відео чи ставити лайки, але й спілкуватися з однодумцями, людьми з активною життєвою позицією. Ніколи не знаєш хто тобі зустрінеться. Розберу на власному прикладі. В недалекому 2018 мені прийшло запрошення до однієї групи. Я нічого не маючи на меті згодився, просто заради спілкування. Але там знайшов чудову дівчину, з якою почав бесіду. І на сьогоднішній час, ця дівчина є моєю кращою подругою. З нею неймовірно цікаво спілкуватись, знаючи що можна розповісти їй все, що думаєш, від душі посміятись, а іноді і поплакати.

Невід’ємною частиною того, за чим женеться моє покоління, є популярність. Багато хто з нас мріє стати відомим. Але хтось тільки говорить про свій успіх, а хтось це вже робить. Тому слід звертати увагу саме на цих людей, бо вони неодмінно дійдуть до своєї мети. Популярність може прийти завдяки вашому хобі, чи роботі, чи як зараз модно, завдяки смішним відео. Людям подобається гумор і немало зараз зустрінеш сторінок в Інстаграмі з розважальним контентом.

Наостанок хочеться сказати, що якими не були захоплюючими та цікавими соціальні мережі, не варто забувати про реальний світ, про друзів, які знаходяться поруч, про свою сім’ю. У мережах ваших сторінок може бути безліч, але реальне життя одне. Знаходьте вільну годинку для простого, звичайного  спілкування з близькими.

Андрій РЯЗАНОВ,

випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Херсонська область

переглядів: 101

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *