Сходинки до щастя: ефективні поради для дорослих

25.02.2020

Сходинки до щастя: ефективні поради для дорослих

Сьогодні людство використовує в побуті речі, які раніше вважалися фантазіями божевільних. Ми можемо опинитися в будь-якій точці земної кулі, не виходячи з квартири. У мережі Інтернет реально натрапити навіть на продаж ділянки на Марсі.

Незважаючи на такі дива, у ХХІ столітті на питання «Як знайти щастя?» дехто не може отримати відповіді протягом років. Але все геніальне – просто! Існує три чарівні «сходинки», подолавши які ти ОБОВ‘ЯЗКОВО станеш щасливим!

  • БАЖАННЯ – найголовніший аспект на шляху до прекрасного.

Йдеться про бажання не СТАТИ щасливим, а БУТИ таким. Не розумієте, що зміниться? Мотивація діяти.

!!! Якщо сказати собі «Я хочу СТАТИ щасливим!», то одразу перед очима постає важка дорога з величезною кількістю перешкод, і ніби вже й краще пливти за течією…

!!! Якщо крикнути «Я хочу БУТИ щасливим!», то починаєш відчувати насолоду, уявивши, як твоє чорно-біле існування перетворюється на барвисте життя.

  • СПРОБУВАТИ ДЕЩО НОВЕ – наступний крок на стежині, яка веде до неймовірного.

Варто зайнятися тим, що здається дивним, неможливим чи взагалі абсурдним. Коли, як не зараз? Не бійся бути засудженим! Люди, які «плюються отрутою», скоріш за все, лише заздрять. Адже ти можеш, а вони – ні! Можливо, таким чином ти знайдеш справу, якою хочеться займатися вдень і вночі, тижнями й місяцями, самому чи з другом. Релакс тобі зараз точно потрібен!

  • ПРОАНАЛІЗУВАТИ СВОЄ ЖИТТЯ також украй важливо.

Подумай: що саме тобі не подобається? Що заважає тобі відчути той самий смак щастя? Викинь усе, що здається баластом! Це неможливо? Зовсім ні. Найважче – зважитись на кардинальні зміни, перейти поріг, до якого ти стільки часу навіть наближатися не хотів. Розірви контакти, що тебе емоційно виснажують, віднеси на звалище старий диван, пружини якого не дозволяють нормально спати, піди до спортивного залу, якщо не подобаєшся собі ззовні, відвідай психолога, якщо не приймаєш свій внутрішній світ. Врешті-решт, зроби це!

Подолавши три «чарівні сходинки», пригальмуй на декілька хвилин шалений темп свого життя та подумай. Тепер ти щодня спілкуєшся лише з приємними людьми, з упевненістю йдеш до своєї мети, живеш у комфортній квартирі, пізнаєш себе, а найголовніше – займаєшся улюбленою справою. Ти щасливий? Якщо ні, то що з вищезазначеного ти робив не так?

Альона БУТОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Суми

переглядів: 241

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *