Що я хочу змінити у Гощі

30.01.2016

Продовжуємо інтернет-голосування серед робіт учасників конкурсу “Я – журналіст!”. Та робота, яка отримає найбільше позитивних коментарів, переможе у спеціальній номінації “Народний журналіст”. Голосування триватиме до 15 лютого!
Я народилася у мальовничому селищі міського типу-Гоща. Полеглі схили річки Горинь, стрункі берізки, старовинна Свято Михайлівська церква, Свято Покровський жіночий монастир, садиба Валевських, розкішний парк, гімназія, школа, садочки, неймовірної краси природа… Ще можна досить багато розповідати, але, та ж садиба Валевських знаходиться не в досить хорошому стані, я б навіть сказала, що у жахливому. Горинь виявилася сміттєзвалищем. Я завжди мріяла і зараз мрію, щоб нам було де відпочити, прогулятися, вивести дітей на прогулянку, а не вийти в парк, де навіть місця немає, щоб присісти, де сміття розлітається на усі боки. Це жахливо, дійсно. Хоч наші служби борються з цим, але звичайні прохожі не мають совісті. Та все ж, я надіюся, і як тільки буду мати можливість щось змінити, все стане набагато краще.

Я дуже хочу відреставрувати і перетворити садибу Валевських у музей, куди буде цікаво зайти, дізнатися історію сім’ї Валевських, нашого селища, району. Парк хочу теж добре облаштувати лавочками, смітничками, бесідками, щоб люди мали змогу посидіти, зустрітися з друзями. У парку є невеличке озерце, котре теж в критичному стані. Я переробила б його, і там плавали б лебеді) Виділила б місце для бібліотеки, просторе, комфортне, щоб прийшовши, діти чи дорослі мали змогу присісти, почитати, зануритися в світ книг. Лікарні зробила б веселішими, розмалювала б у всі кольори веселки, аби хворі відчували радість, тепло, затишок, попри всі хвороби і труднощі. Відкрила б розважальний дитячий центр, де всі охочі могли приходити зі своїми дітками. Хочу перетворити наше селище у культурний центр. Поменше стало б місць, де можна випити. Центр дітей, юнацтва і молоді теж розбудувала б, зробила більше класів, гуртків, щоб дітки могли розвиватися у всіх напрямах. Влаштовувала б концерти відомих людей, гуртів, місцевих талантів. Побудувала б спортивну школу, майданчики, аби наша молодь хотіла приходити туди, а не пиячити і курити, оскільки зараз це досить актуально. Дороги стали б рівнішими. Ліхтарі освітлювали б вулиці. Але я вважаю, що варто починати із себе. Навчитися культурно себе поводити, не смітити, поважати працю інших. Адже вся ця краса залежить від нас самих, і частково від фінансів. Варто знайти хороших спонсорів, бо самому важко це все втілити в реальність.

Та я вірю, сподіваюся, що мій план не залишиться лише мрією, а здійсниться! Наша Гоща засяє новим світлом, новими фарбами. І всі лише будуть хотіти жити тут, а не виїжджати! Я дуже люблю своє містечко- Гоща!!!

Якщо вам сподобалась ця стаття і ви хочете, щоб саме її автор став переможцем у номінації “Народний журналіст” – залиште свій позитивний коментар під матеріалом і поділіться посиланням на цю статтю в соціальних мережах, аби і інші могли проголосувати! Інтернет-голосування триватиме до 15 лютого. Переможе та робота, яка отримає найбільше позитивних коментарів!

Читати роботи учасників і голосувати

До теми:

Рівненщина на старих фотографіях: Гоща та її жителі

Вступ-2016: як за 2 дні ви можете підготуватись до вступу на журналістику

Гощанський район у проекті “Відкрий Рівненщину”

817 предложений продать или купить Дайхатсу Копен в Киеве и Украине. Ищем на 100 автомобильных сайтах – Automoto.ua
Мар’яна МАТВІЙЧУК, смт Гоща, Рівненська обл.

переглядів: 1 702

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *