Що цікавить сучасну молодь?

30.11.2020

Що цікавить сучасну молодь?

Перед тим, як писати статтю, я розмістила на своїх сторінках у соціальних мережах (Facebook, Instagram) питання. Я поцікавилася у аудиторії, які теми для них цікаві, яку літературу прочитали б залюбки. Я отримала достатньо цікаві відповіді.

У соціальній мережі Facebook я маю більш дорослу аудиторію, ніж у Instagram. В першій мене запитали: «Що ж цікавить нашу сучасну молодь?», а у другій я отримала на це запитання відповіді. Вони були як і одноманітні та стандартні, так і дуже цікаві, такі, що над ними можна довго мислити.

Наприклад, одна дівчинка-підліток зацікавлена яскравими політичними постатями в історії світу. Їй цікава політика Адольфа Гітлера, Олександра Македонського та Володимира Леніна. Їхня діяльність беззаперечно дуже вплинула на історію всього світу. Отже, молодь цікавиться не лише комп’ютерними іграми, а й навіть політичними питаннями.

Інша дівчина зацікавилася такою темою як фемінізм, його призначення та роль у суспільстві. Феміністкою чи феміністом є людина, яка обстоює або підтримує рівні з чоловічими права людини для жінок. Тобто, сучасна молодь зацікавлена не у спробах паління та алкоголізму, а турбується важливими соціальними проблемами.

Деякі хлопці ознайомлюються з темою заробітку онлайн чи наживо у підлітковому та юнацькому віці. Шукають різні вакансії, щоб робота не заважала навчанню, залишала вільний час та приносила відповідні прибутки, аби забезпечити собі кращі умови для життя. Робимо висновок, що мої однолітки обирають ранній старт свого самостійного життя та готові для відповідальності, а не сподівають сидіти на шиї в батьків.

А ще хтось зацікавлений у проведені свого вільного часу з користю не просто байдики бити, а робити те, що приносить задоволення та по завершенню позитивний результат. А це свідчить, що молодь дбає про своє духовне збагачення, а не, як прийнято судити дорослим поколінням, постійно відвідувати бурхливі тусовки.

Я дуже задоволена, що наша молодь зацікавлена дійсно у адекватних та серйозних темах. Моя аудиторія – хоч і не вся молодь світу, але достатньо, щоб розрушити численні стереотипи. Ми – не безвідповідальні діти, які вміють тільки розважатися і думати обмежено. Більшість з нас вже готові чи готуються до самостійного життя, та знають про становлення у соціумі. Ми здатні до рішення проблемних питань, що виникають у ньому. І я впевнена, що майбутнє, яке стоїть за нами –яскраве та точно закарбується в історії.

Лілія МОЧАЛІНА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Херсонська область

переглядів: 99

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *