Що таке сильна країна?

13.12.2019

Що таке сильна країна?

Кожна людина у нашому світі є громадянином тієї чи іншої країни. Ми – українці. І наша держава – Україна. Тому, давайте поговоримо про те, що ж таке сильна країна, сильна держава.

На мою думку, сильна країна – це та, що завжди має високий економічний розвиток. Ніколи не залежить від інших країн, а, навпаки допомагає їм у будь-якій ситуації.

Сильна країна – це, насамперед, ще й країна-експериментатор. Тобто та, яка не боїться створювати щось нове, не властиве іншим. Та, навіть, коли прийде невдача, вона не падає, а стає ще могутнішою, ще сильнішою.

Сильною країною не можна назвати ту, що загарбницьким та нечесним шляхом «відбирає» території чи народ інших держав.

До речі, ця тема актуальна і сьогодні. Ця країна вже не є могутньою. Вона, навпаки, стає тією, якій суспільство перестає довіряти, покладатися на неї, та почувати себе у безпеці.

По-справжньому сильна країна у будь-який момент повинна захистити своїх громадян у разі небезпеки. Вона завжди має могутню армію; розумне, розсудливе та чесне правління.

Хтось, можливо, запитає: «А, що ще потрібно,щоб країна стала сильною?» Для цього, по-перше, потрібно чесно працювати, і працювати кожному і завжди. НЕ красти кошти із державного бюджету. Адже,так, від цього буде краще Вам, але, якщо працювати чесно, то від цього буде краще не тільки одній людині, а й всій державі. Країна стане могутнішою. І нам не прийдеться власноруч «нечистими» методами покращувати собі життя. Ми вже його матимемо!

Могутня та сильна держава ніколи не буде підкорятися іншим, йти на пропозицію, знаючи про те, що від цього краще не буде. Від того, чи стане країна сильною, залежать, також, і, які органи правління воно має. Скажімо, наприклад, ми маємо уряд, парламент,президента. Ніби все, щоб країна не впала в безодню. Чи не так? Але, насамперед, ці люди повинні не тільки чесно працювати, але й «горіти цією справою». Цікавитися цим, і, дійсно, допомагати своїй країні добрими намірами.

Отже, я вважаю, що сильна країна- це та, що завжди працює, не покладаючи рук. І такою державою може стати кожна, яка не боїться падінь, а знову підіймається та йде до вершини!

Анастасія ЗАМОРІНА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Сумська область

переглядів: 179

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *