Що шукає у соцмережах моє покоління?

22.11.2019

Що шукає у соцмережах моє покоління?

Сучасне покоління має дуже великий вибір у розвагах: хтось може ходити із батьками або друзями до розважальних центрів, хтось поїхати на природу, а хтось цілими днями безвилазно сидіти у соціальних мережах. Але що ж там можна так довго робити? Давайте розбиратися.

Що до мене, то я знаю стовідсоткову відповідь. Я шукаю меми – розважальний об’єкт з іронією у вигляді картинок, цитат, фраз, анекдотів, що передається серед користувачів, щоб викликати гарний настрій. Завдяки мемам я нерідко відволікаюся від домашніх справ та забуваю про свої обовязки, але водночас заряджаюся позитивною енергією на весь день. Але не я один проводжу так свій час у соціальних мережах. Половина всіх хлопчаків з мого класу також блукають в пошуках мемів.

Наступне, що роблять також багато сучасних підлітків у соціальних мережах-це спілкування. Зараз є велика кількість месенджерів, у яких спілкуються не тільки діти, але й дорослі. Можна запитати будь-що, будь-де й у будь-кого. Нехай то запитання до класного керівника про завтрашній шкільний захід, прохання до однокласників дати домашнє завдання, чи просто дружня бесіда з однокласницею не про те, не про се. Коли, наприклад, чотирьом людям задали зробити проект з фізики, вони просто створять бесіду, у якій зможуть обговорити всі нюанси завдання. Це дуже зручно та швидко.

Ще одна річ, яку полюбляє робити моє покоління у соціальних мережах-це знайомства. Заводити нових друзів-це дуже гарне заняття. Якщо тобі нудно-знайди собі друга або подругу. Заведи цікавий діалог. Через певний проміжок часу можна призначити зустріч та поговорити вже не через екран монітору. Зараз більшість підлітків саме так і знайомляться.

І найбільша річ, яку більше, напевно, шукають дівчата-це популярність. Вона проявляє себе у різних речах, таких як унікальні фото, відео та блоги. Наприклад у Instagram можна публікувати різні неповторні, цікаві, та захоплюючі фото. На YouTube можна створити свій власний канал та опубліковувати там різні розважальні відео або блоги. Це також гарна спроба покращити свій матеріальний стан у підлітковому віці.

Тож, ми дізналися, що моє покоління в основному шукає у соціальних мережах, а саме: розваги, спілкування, співрозмовників, та популярності.

Іван РЕЗНІЧЕНКО,

випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Лисичанськ, Луганська область

переглядів: 43

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *