Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

16.09.2020

Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

Мені здається, що за останні роки соціальні мережі стали частиною життя багатьох людей. Найчастіше – це молодь, яка в прямому сенсі залежна від гаджетів. Для когось це просто проведення вільного часу в Інтернеті, а для когось соціальні мережі стали сенсом життя.

Що ж такого цікавого є у соціальних мережах?

На це запитання досить важко відповісти та й варіантів відповідей на нього достатньо. На мою думку, найрозповсюдженішою причиною є знайомства в Інтернеті. Насамперед, мова йде про підлітків, які шукають підтримки у соціальних мережах. У такому віці важко знайти справжніх друзів, та й батьки не завжди тебе зрозуміють. Тому набагато простіше знайомитися та переписуватися з новими друзями в Інтернеті.

Кожному подобається щось своє. Кожен обирає свою улюблену соціальну мережу. Звичайно, їх може бути й декілька. Наприклад, моя улюблена соціальна мережа – «You Tube ». Я дуже люблю дивитися цікаві відео та підписуватися на різні канали в « You Tube ».  Взагалі, « You Tube » був заснований у 2005 році, і саме тоді почали з’являтися дуже популярні блогери, в яких зараз на каналах мільйони підписників. Я не дуже часто         « сиджу » у цій соціальній мережі, але й інколи можу не помітити, як пройшов цілий день, а наче одна година.

В наш час найпопулярнішою соціальною мережею є « Instagram ». В

« Instagram » можна не тільки викладати свої фотографії, а й слідкувати за життям багатьох людей, наприклад – своїх кумирів. В підлітковому віці, та й не тільки в підлітковому – це особливо цікаво.

Останнім часом великої популярності набуває соціальна мережа  –               « Tik Tok». Вона створена для поширення відео файлів та онлайн-трансляції. Популярні в цій мережі блогери створюють якісний контент, аби зацікавити глядачів, та отримують за це гроші.

Є ще дуже багато різних і цікавих соціальних мереж. Наприклад,                 « Telegram », «Messenger », « Whats App » – ці мережі потрібні для того аби спілкуватися або переписуватися з друзями, знайомими. Якщо ж ти хочеш перший дізнаватися про якісь події в світі, або слідкувати за своїми кумирами, можливо за відомими персонами, то я пораджу скачати тобі          « Twitter ».

Звичайно, я не можу точно сказати, що шукає моє покоління у соціальних мережах, адже у кожного свій смак. Кожна людина індивідуальна, і кожен обирає те, що йому до вподоби. Але я точно можу стверджувати, що не потрібно зловживати довгим перебуванням у соціальних мережах, тому що це може призвести до поганих наслідків.

Дар’я ТОКОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Вінницька область

переглядів: 60

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *