Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

21.06.2020

Кожного ранку прокидаючись, ми тягнемо руку до телефону. Хтось, щоб вимкнути будильник, інший перевіряє важливі повідомлення, а що роблять підлітки?

Соціальні  мережі  – місце, де підлітки проводять більшу частину свого життя. В наш час при знайомстві просять не номер телефону чи адресу, щоб повторно зв’язатися, а посилання на соціальну мережу. Ми живемо віртуально, все рідше і рідше згадуючи про реальне життя. Що ж кожен з нас шукає в соціальній мережі? Особисто я заходжу в мережу щоб знайти для себе якісні ідеї для фото. Іноді шукаю обговорення до того чи іншого фільму, щоб переглянути його за чашкою  какао ввечері.  Інстаграм, Фейсбук, Снепчат – найпопулярніші мережі в наш час. Кожна з них створена для різних цілей, і різних аудиторій. В них є як плюси, так і мінуси. Більшість моїх однолітків вважають, що найпопулярнішою мережею є Інстаграм.

Я вирішила запитати у друзів: «Чому ви заходите в соціальні мережі?» Так відповіді були зовсім різні, але була найпоширеніша – це новини. Оскільки ми покоління, яке звертає увагу на глобальні проблеми і намагається вирішити їх, для нас дуже важливо були обізнаними. Тому більшість моїх друзів з самого ранку пролистують стрічку новин. Але існують і інші причини. По-перше – спілкування. Під час пандемії соціальні мережі відіграють значну роль. Усі ми можемо записати коротке відео, відправити своєму вчителю, а він в свій час складе чудове привітання. Банальне спілкування через соціальні мережі, вони єднають людей які далеко один від одного. Але з іншого боку цей час, онлайн, віддаляє нас від людей які поряд з нами.

По-друге – саморозвиток. Дивлячись, як з-під рук домогосподарки майстерно з’являються пиріжки, невже вам не хочеться спробувати зробити їх самому? Також більшість підлітків готуються до екзаменів в соціальних мережах. Мережа полегшує нам життя, але з іншого боку забирає цінні моменти з нього. А давайте хоча б на день відмовимося від соціальних мереж. Тоді ми розуміємо чого нам дійсно не вистачає, і чи не потрібно для цього просто вийти на вулицю. Пам’ятайте, скільки б часу ми не проводили в день з телефоном, уві сні наш мозок створює світ з спілкуванням без гаджетів.

Анастасія ЯВОРСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Житомирська область

переглядів: 144

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *