Що робить мене щасливою

16.11.2020

Що робить мене щасливою

“Людина, яка не вміє помічати щастя у звичайних речах, ніколи не зможе стати щасливою” – слова моєї улюбленої блогерки Ангеліни Троян. Вони перевернули моє життя з голови на ноги. Почувши їх, я збагнула, що для того, щоб відчути себе щасливою, не треба багато.

Я навчилася помічати щастя у звичайних і буденних речах: зустрічати світанок і захід сонця, прокидатися рано вранці й спостерігати, як увесь світ прокидається разом із тобою, намагатися знайти сузір’я Великої Ведмедиці на нічному небі, заплющити на хвилину очі й відчути запах моря, провести вечірній час у родинному колі, граючи разом у якусь настільну гру. Я бачу в цих звичайних речах якусь особливість, на яку інші не звертають уваги.

Якщо ви хочете відчути себе щасливими, озирніться навкруги. Не потрібно вернути гори, щоб знайти щастя. Воно поруч з вами й чекає того моменту, коли його побачите. Поставте собі за мету стати щасливим і почніть діяти. Щастя просто так не з’явиться. Радійте тому, що живете, і тим речам, які у вас є.

Я ціную кожну хвилину свого життя, намагаюся наповнювати його особливими моментами. Я щаслива від того, що живу. Вміння отримувати задоволення від життя і від кожного прожитого моменту — ось це моє щастя, саме це робить мене щасливою.

Іванна ДАРМОСЮК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Херсонська область

переглядів: 153

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *