Що потрібно, щоб здійснилася мрія?

14.10.2020

Що потрібно, щоб здійснилася мрія?

У кожного є своя мрія. Усі вони або легкі, мов перинки, або недосяжні, як зорі. Але мріють всі без винятку: від малого до дорослого. І це надзвичайно важливо, адже мрії – це невід’ємна частина нашого життя.

Отже, давайте проаналізуємо деякі поняття. Що таке мрія? Мрія – створюваний творчою уявою образ бажаного як можливого в майбутньому розвитку подій. Тоді, мріяти – це думати про здійснення чого-небудь бажаного; прагнути в думках чогось. Умовно вони поділяються на дві категорії: мрії, які можна здійснити та мрії, яким не дають шанс здійснитися. Чому ж їм не дають шанс здійснитися? Все дуже просто, деякі люди, просто не зацікавлені в тому, щоб їхня мрія здійснилася. Тому їм легше поглинати у свою сіру буденність і залишити мрію лише мрією.

Але є і такі люди, які мріють про досяжні речі і хочуть їх втілити у життя. Та інколи просто бажання замало. Ви чули вислів Уолта Діснея? Одного разу він сказав: «Правильний спосіб почати щось – це припинити говорити і робити». Перехід  від балачок до дій – надзвичайно важливий етап до здійснення своєї мрії. Коли ти визначаєш основні етапи, ти маєш чітко розуміти, що тобі зробити першим кроком, що другим і так далі. Тобто, розбити свою мрію на план і за ним працювати. Але пункти в ньому мають бути не надто віддаленими від реальності.

Якщо ти бачиш, що у тебе все вдається, ти слідкуєш за своїм прогресом, це добре. Адже люди, які чітко уявляють свою мрію і бачать шлях до її втілення – це мотивація себе. Часто люди покидають свою мрію за пів кроку до її здійснення. Якщо твоя ціль справді реалістична і ти маєш чітке бачення її втілення, то вона витримає і покаже бажані результати.

Ми ніколи не повинні переставати мріяти. Мрії – це ми. Це те, що робить нас людьми. Ми мислимо, працюємо розумово, бачимо ціль і хочемо чогось досягнути. Адже нічого нам не дається «просто так».

Навчитися мріяти, перетворювати мрію на дію і робити з неї реальність, так, важко. Але наскільки зміниться світ навколо тебе. Ти переосмислиш своє життя по-новому. Наші мрії формують нас і ведуть вперед. Навіщо ж тобі недосяжна мрія, яка робить тебе лише сердешною людиною? Вся суть мрій – це почуватися щасливим.

Наталія СВІСТАК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Хмельницька область

переглядів: 35

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *