Що означає для мене бути успішною людиною?

14.10.2020

Що означає для мене бути успішною людиною?

Успішність – має безліч понять, і кожен обирає свою версію. Для когось це означає мати хорошу роботу. Для когось – мати власний бізнес та великий прибуток з нього. Як говорив Теренцій Публій: “Скільки людей, стільки і думок”.

Звісно їх можна всіх зрозуміти, адже не кожен може похвалитись саме “хорошою” роботою, яка б задовільняла на всі 100%. Або ж не кожен може почати свій бізнес, а для когось це ознака успішної людини.

Для мене перша ознака – це її розум. Все починається саме з її знань. Тому краще приділяти собі хоча б годинку для саморозвитку. Вам це зовсім не нашкодить, а навпаки, ви станете освідченою людиною, саме головне, будете пишатися самим собою.

Другий показник успішності людини – це благополуччя у сім’ї. Адже, що може бути краще, ніж добре проведенний час разом із своєю родиною. Уявляєте як добре зібратись разом та згадувати усі ваші щасливі моменти? Це просто безцінно!

Зараховую до ознак щасливої людини також хорошу роботу, прибуток з неї. Але це все може зачекати, адже для людини головне в житті це її родина, ну і звісно ж її знання.

Треба пам’ятати, що завжди потрібно йти до своєї цілі. Віра – завжди допоможе. Ніколи не слухай людей, які говорять тобі, що ти точно не подолаєш ці труднощі. Все починається з ідеї у вашій голові. І все залежить тільки від вас, чи ви хочите здійснити її у реальному житті, і стати успішною людиною, чи залишити все як є, і вам цього буде достатньо.

Ольга ПІДЛІСНА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Хмельницька область

переглядів: 33

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *