Що означає для мене бути успішною людиною?

14.09.2020

Що означає для мене бути успішною людиною?

Існує безліч книжок, розповідей, статей на цю тему, проте у жодному із джерел чітко не сказано, про те, як досягти чи мати успіх. На мою думку успіх – це виконання усіх задач, досягання своєї мети та виконання усіх своїх мрій. Я вважаю, що кожна людина мріє стати успішною. Хоча можливо, багато хто не визнає цього бажання. Мріяти про успіх – цілком нормальне і навіть хороше бажання.

Адже люди, які досягли успіху, живуть забарвленим та насиченим життям. Вони можуть не відмовляти собі та близьким ні в чому. Успішних людей всі поважають і цінують. І ще цікаво, багато хто готовий допомогти таким людям в різних ситуаціях. Успішні люди манять до себе.

Як на мене успішна людина має бути задоволена своїм життям та полюбляти справу, якою вона займається. І не має значення відома ця людина чи ні, має багато грошей чи ні, якщо вона не буде задоволена своїм життям, вона не буде повністю щасливою та успішною.

Також для досягнення успіху потрібно мати сильний та вольових характер. Успішні люди – це особи, які, якщо і ставлять мету, то обов’язково її досягають. Не менш важливим є вміння радіти отриманим результатам, цінувати успіх. Після досягнення певних висот людина не повинна відчувати себе спустошеною, абсолютно без сил. Це може говорити про те, що мета спочатку була неправильна, вона не щира або ж нереально завищена, що також часто зустрічається в житті.

Не варто перетворювати життя на один суцільний марафон без зупинок. Кожному потрібен відпочинок – фізичний і емоційний. Не можна жертвувати здоров’ям або близькими людьми для досягнення успіху, інакше потім про це доведеться пошкодувати. Хвору і самотню людину навряд чи назвуть успішною.

Щодо мети, то мета повинна бути вимірною, тобто бути обмежена певним терміном. Саме це дозволяє відводити на досягнення мети стільки часу, скільки слід, і це дозволить вам діяти чітко і творчо. Також не варто ставитися до тимчасових рамок, як до жорстких обмежень. Ви самі є господарем свого часу, тому, якщо за якихось обставин вам знадобиться більше часу на досягання цілей, можна зробити рамки побільше. Але цим не можна зловживати, бо при переносі чогось «на завтра», ви нічого не досягнете.

Запам’ятайте, що не буває двох однакових днів. Сьогодні ви не такий як вчора. Якщо ви зазнали невдачі вчора, це не означає, що вона знайде вас сьогодні і завтра. Сьогодні новий день і ви краще, ніж були вчора. Сумніви і страх – погані супутники руху до успіху, а впевненість і позитивне мислення – надійні помічники. Якщо ви прагнете досягти успіху, використовуйте свої наявні знання, інформаційні канали: Інтернет, знання оточуючих вас людей, тощо. Не бійтеся питати поради і вчиться у тих, хто вже успіху досяг – це тільки розвиває .

Тимофій ДЕМЧУК,

випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Запоріжжя

переглядів: 39

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *