Що означає для мене бути успішною людиною?

13.02.2020

Що означає для мене бути успішною людиною?

Напевно, кожна людина хоч раз у житті замислювалася над тим, чи успішна вона й взагалі, що ж таке успішність і як її досягти. Для цього люди використовують найрізноманітніші способи, деякі з яких навіть лякають. А лякає саме те, що заради досягнення власної мети люди не бояться втратити все. І ні, це не гроші, не речі, не коштовності або дорогі домівки з машинами. Це рідні, друзі, кохані й просто близькі люди… Та чи є такий результат справжнім успіхом? Якщо вас цікавить моя думка, читайте далі.

Так що таке успішність для мене? Кажуть, що це лише випадкова вдача, а ті, хто зміг зробити кар’єру, заробити багато грошей – просто шахраї, не здатні чесно працювати. Саме так вважають люди, які не хочуть досягти успіху власними силами і тяжким трудом. Звісно, легше просто лежати вдома на дивані й читати чергові новини про життя відомих людей. Та чи звертаєте ви увагу на те, що пережили ці люди, яким тернистим був їх шлях? Можливо, хтось таки втратив звязок з дорогими людьми (не для всіх це дуже страшна втрата, тому не варто брати цей факт як приклад), а хтось досяг того самого успіху, не втративши нічого. Прочитавши декілька таких історій, можна зробити лише один висновок… Щоб досягти бажаного результату – треба вийти з зони комфорту. І якщо людина зможе зробити більше, ніж очікувала від самої себе, це вже можна буде назвати успіхом. І не обов’язково втрачати друзів, близьких, рідних, адже в більшості випадків цей результат не принесе задоволення і гордості за себе. Чи можна в такому випадку назвати його тим самим успіхом? Я дуже сумніваюся.

Отже, справжній успіх – це не слава, гроші, зароблені великими жертвами або навпаки, шахрайством і нечесним трудом. Перш за все це той результат, яким сама людина зможе пишатися. А щоб пишатися своїм успіхом, треба ПЕРЕмогти самого себе, тобто зробити більше, ніж можеш і на що очікуєш.

Анна ТОПАЛ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Сумська область

переглядів: 80

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *