Що означає для мене бути успішною людиною

23.01.2020

Що означає для мене бути успішною людиною

Що таке успішність і як її досягти? Це ті питання ,на які може дати однозначну відповідь лиш та людина, яка дійсно в своєму житті вже досягла цього бажаного успіху, пройшла свій шлях від початку й до кінця.

Мені здається, що над цими питаннями ми повинні міркувати ще в підлітковому віці, адже 15-16 років це саме той вік, коли ми починаємо замислюватися над своїм майбутнім ,обирати свій шлях у житті ,ставити певні цілі перед собою та починаємо робити перші кроки до їх здійснення.

Успішність – поняття, яке кожен може трактувати і розуміти по-своєму. Для мене ж успішна людина – це та, що змогла пройти всі випробування, подолати всі перешкоди на своєму шляху, та врешті-решт досягти бажаної мети. Це людина, яка ніколи не зупиняється на досягнутому, кожного дня вдосконалюється та намагається сьогодні стати кращою ніж вчора. Яка не припиняє доводити, що в цьому світі немає нічого неможливого, а є лише наші власні забобони, які в деякій мірі гальмують нас на шляху до мрії – успіху.

Бути успішним полягає в тому, щоб мати гарну, прибуткову роботу, на яку ходиш із задоволенням, а не з почуттям обов’язку. Робота, що буде приносити тобі не лише майнове забезпечення – гроші, а й бажання виконувати свою роботу на найвищому рівні.

Бути успішним – це мати затишний будинок, де на тебе завжди чекає твоя любляча сім’я , яка в будь-яку хвилину підтримає та заспокоїть. Це ті люди, які тебе надихають та рухають вперед, дають сили кожного разу підійматися й ставати кращим. Вони ніколи не зрадять, завжди будуть поруч, і в найважливішу мить обов’язково скажуть, що все буде добре.

Бути успішним- це кожного ранку прокидатися з відчуттям того, що ти знайшов себе в цьому житті, що живеш недаремно. Це радіти кожному дню, відчувати щастя та дарувати його іншим близьким для тебе людям.

В такому випадку я б сказала, що успішна людина – успішна в усьому. Деяким людям, щоб стати успішним необхідно витратити 10, 15, 20 років свого життя. В такі моменти як ніколи важливо, щоб людина після першої невдалої спроби не зупинилася, не втратила віри в свої сили, а навпаки – підійнялася та стала ще впевненішою в собі, бо без поразок не може бути перемог.

Олеся ШКИРЯ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Луганська область

переглядів: 34

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *