Що означає для мене бути успішною людиною?

13.12.2019

Що означає для мене бути успішною людиною?

Успіх. Зараз, здається, усі мріють про нього. Не часто зустрінеш людину, яка не хоче знайти своє «місце під сонцем». Але що це насправді значить, бути успішним?

Мені здається, що на це питання у кожного своя відповідь і своє особисте розуміння поняття «успішності». Для когось лежати на дивані і клацати канали на телевізорі – вже мета життя, а хтось тренується, постійно зайнятий, останній раз відпочивав, напевно, у дитинстві й веде 5 прибуткових бізнесів і все ніяк не збирається зупинятися.

Я, як і кожна нормальна людина, хочу досягти успіху в житті. І зараз спробую пояснити, як я все це бачу й що саме маю на увазі.

По-перше, для мене успіх – гармонія із собою. Це, напевно, те, що я завжди намагаюся підтримувати. Дуже важливо правильно мислити, хвалити себе за досягнення, але й не давати розслаблятися при невдачах. Гармонія з собою – це справжня любов, яка наповнює тебе зсередини і усьому світі показує, що ти знаєш, що робиш із своїм життям. Я відчуваю її, наприклад, коли займаюся спортом, даю собі відпочити від рутинних задач, готую щось для себе і родини або проводжу час сама з собою і вивчаю щось нове. Як на мене, коли людина досягла цього, так званого, «дзену», вона вже успішна.

По-друге, успіх – займатися улюбленою справою. Я вважаю, що коли ти по-справжньому насолоджуєшся тим, що робиш, то ти успішний в цьому. Потрібно вкладати частинку себе в свою справу кожен день, тоді бажання займатися цим буде вести тебе через усі перешкоди й не давати опускати руки.

Успішна людина розвинута. Вона не тільки знається на своїй справі, а не забуває й цікавитися іншими сферами життя. Вона багато читає, спілкується з різними людьми, слідкує за культурою і ніколи не відмовиться від чогось нового.

Ще один дуже важливий аспект «успішності» для мене – це сім’я. Навіть якщо ти – мільярдер і у тебе завжди справ «по саме горло», не треба забувати про найважливіших людей біля тебе, а це завжди твої рідні. І я не тільки про кровну сім’ю. Близькі друзі також невід’ємна частина мого успіху в любій сфері. Тому не потрібно забувати дзвонити й проводити час з мамою, татом, бабусями й дідусями. Одним словом, з усіма людьми, котрим все одно, скільки ти заробляєш чи що ти взагалі робиш в житті. Близьким просто важливо бути з тобою поруч. Хоч іноді. І знати, що в тебе все в нормі.

На завершення хочу сказати, що для мене гарний заробіток-теж показник успішної людини. І взагалі, грамотне ставлення до грошей – дуже важливе. Усі успішні люди знають ціну заробітку і віють правильно розпоряджатися їм. І мені дуже хочеться досягти того результату, коли я зовсім не буду думати про гроші. Просто робити свою улюблену справу, насолоджуватися кожним днем і жити в комфорті й достатку, які зараз забезпечує мені моя родина.

Так от, для мене бути успішною – знайти той самий баланс між усім, що я там понаписувала вище. Саме тоді я буду по-справжньому пишатися собою.

Дар’я ГОНОХОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Київ

переглядів: 141

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *