Що означає для мене бути успішною людиною

11.09.2019

Що означає для мене бути успішною людиною

Поняття «щастя» має для всіх людей різне значення. Так само й «успіх» . Для одного це означає досягти всіх своїх цілей та здійснити найзаповітніші мрії. А інший вважає, що успіх полягає в створенні успішної кар’єри . Як говориться, скільки людей, стільки й думок.

Особисто для мене бути успішною людиною означає досягти успіху у всіх сферах життя: у роботі, сім’ї, саморозвитку тощо . Щоденно поєднувати всі найважливіші справи досить нелегко,так само як і досягти успіху в котрійсь із справ. Тебе супроводжуватимуть як і щасливі моменти, коли всі задумки вдаватимуться ,так і проблеми. Але здолати та пройти крізь всі незгоди,на мою думку, – це і є означає бути успішною людиною. «Успіх – це здатність крокувати від однієї невдачі до іншої,не втрачаючи ентузіазму» за словами Вінстона Черчілля. Це мужність продовжувати боротьбу не лише після першої поразки, а й після ста, щоразу не звертаючи уваги на слова оточуючих, немовби у тебе нічого не вийде… Дуже багато людей здаються, навіть не підозрюючи як мало їм залишалося до успіху, коли вони зневірилися в собі.

Варто пам’ятати, що не існує легких шляхів, адже життя – це терниста нива: не пройдеш , ноги не вколовши». Пам’ятайте це!

Марина ВОДОЛАГА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Полтавська область

переглядів: 467

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *