Що означає для мене бути успішною людиною?

13.08.2019

Що означає для мене бути успішною людиною?

Успіх. Таке неосяжне, таке важливе, таке чарівне. Кожна людина з самого дитинства мріє стати успішною, тобто, досягти успіху. Як на мене, саме досягти успіху є сенсом життя багатьох людей, та я не виняток. Справді, на сьогоднішній день, робити все для успішного майбутнього – те, що я намагаюся робити завжди, це те, чим я планую займатися усе своє подальше життя, тому що межі успіху не має, завжди є, до чого йти. Але що це означає досягти успіху? Адже кожен вкладає свій сенс у це саме «успіх». Я спробую розповісти, що особисто для мене означає досягти успіху.

Успішною у моєму розумінні є людина, яка чітко знає, що має робити у найближчому майбутньому та планує свій приблизний шлях навіть на кілька років вперед. Я думаю, що успіх складається з впевненості у собі та своїх діях, більш-менш легкого вирішування своїх проблем. Я вважаю, що успішною людиною обов’язково досягнуті деякі цілі, та вона рішуче діє для досягнення інших. Так, я впевнений, якщо ти хочеш стати успішною людиною, ти зобов’язаний мріяти. Адже мрії перетворюються у цілі, яких буде дуже хотітися досягти. Міряти важливо завжди, у будь-якому віку. Як кажуть, ніколи не пізно. Ніколи не пізно хотіти, планувати, ніколи не пізно ставати успішним.

Приблизно з середньої школи ти вже маєш починати мріяти, аби знати, що робити, на що ставити пріоритети. У цьому віку похвально мріяти про майбутню професію, про заклад, де ти будеш її освоювати. Мрії можуть змінюватися, це нормально, змінюємося ми – разом з нами змінюються і мрії. Але найважливіше – намагатися не опинятися у ситуації, коли ти навіть не уявляєш, чого хочеш.

Після досягнення мети здобути освіту, треба спробувати не зрадити мрії. Тобто наступна ціль успішної людини – робити те, чого ти хочеш. Якщо за час навчання ти змінив свої цілі – намагайся йти назустріч їм, інакше нічого в тебе не вийде.

Ще багато-багато варіантів: робота, родина, захоплення, враження тощо. Я хочу донести, що успішна людина йде за своїми мріями, потребами, тому що без бажання та захоплення досягти успіху практично неможливо.

Хочу додати, що не треба забувати про щастя. Успішна людина повинна вміти насолоджуватися життям, отримувати від життя радість.

Тож мрій, досягай поставлених цілей, насолоджуйся кожним моментом, аби стати справді успішною людиною!

Олександр СТЕПАНЕНКО,

випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

с.Рибинське,

Волноваський район, Донецька область

переглядів: 153

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *