Що означає бути гарною?

07.08.2020

Що означає бути гарною?

Я часто спостерігаю, як дівчата, гортаючи стрічку інстаграму, кажуть: «Хочу таку ж зовнішність як у неї» або «Чому у мене не такі довгі ноги?». Але справжня краса не виражається бровами, носом, волоссям… Якщо немає найголовнішого: енергії, вогника, упевненості в собі, прийняття себе, то зовнішня оболонка – це просто ще одна лялька, яка схожа на інших, але гарною я б таку ляльку не назвала. Для мене краса людини – це сяйво очей, це світло яке лине зсередини, це любов яку вона надає світу.

Я хочу дати декілька порад, які допоможуть відчути себе гарною.

По-перше,  це прийняття себе, адже те, як відчуваємо ми себе, так і сприймають нас інші. Звісно, це не те, що можна зробити за один день. Потрібні місяці чи навіть роки життя.

По-друге, не порівнюй! Ніколи не порівнюй своє життя з життям якоїсь зірки чи блогера. Одна справа мотивувати себе успіхом інших, але якщо ти відчуваєш заздрість, то це зовсім інше. Немає нічого гіршого, ніж відчуття незадоволеності собою.

По-третє, не чекай щастя, створюй його сам. Наскільки б егоїстично не звучало, але ти живеш сам для себе і ніхто окрім тебе не змінить твоє життя. Якщо ти можеш ходити, говорити, бачити, то ти вже щасливіший багатьох людей.

По-четверте,  спрямовуй свою енергію на добрі справи. Існує притча про двох вовків: дідусь розповідав онуку про те, що в кожному з нас живе два вовка. Один з них –  це втілення щастя, гармонії, радості, а другий – повна протилежність першому. І дідусь сказав, що між ними постійно відбувається боротьба. Тоді онук запитав: « який з них у результаті перемагає?» Старий відповів: «Той, кого ти годуєш». Тобто на що ти спрямовуєш свою енергію, те й отримуєш.

І остання порада – розвивайся. Не розумний той, хто не працює над собою і не намагайтеся покращити те, що дано з народження. Якщо ти вже задоволений собою, то не зупиняйся на цьому, створюй найкращу версію себе. Саморозвиток – невід’ємна частина нашого життя.

Запам’ятай! Ти гарна від народження, тому люби себе і змінюйся на краще!

Аніта КІДРУК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Миколаївська область

переглядів: 63

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *